Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Sezonluk Çalışacak Gişe Yetkilileri Arıyor! İşte Başvuru Detayları!

Yapı Kredi Bankası Sezonluk Çalışacak Gişe Yetkilileri Arıyor! İşte Başvuru Detayları!

Banka iş ilanları kapsamında Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda sezonluk olarak çalıştırılacak Gişe Yetkilisi personeller arandığı bildirildi.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Banka iş ilanları kapsamında Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda sezonluk olarak çalıştırılacak Gişe Yetkilisi personeller arandığı bildirildi.

Yapı Kredi Bankası Banka Personel Alımları

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları gerçekleştireceğini bildirdiği pozisyonun gişe Yetkilisi olduğunu, işe alımı sağlanacak olan yeni personellerin Banka bünyesinde sezonluk olarak görevlendirileceklerini, başvuru şartlarının neler olduğunu, banka iş başvurusu yapacak kişilerin en son hangi tarihe kadar başvuru yapabildiklerini de belirtti. Buna göre Yapı Kredi iş ilanları ile ilgilenen kişiler 6 ay süreyle sezonluk görev yapmak üzere işe alınacaklar. İstihdam Antalya – Aydın – Balıkesir – Bursa – Çanakkale – Mersin – İzmir – Manisa – Muğla – Nevşehir – Rize – İstanbul illerinde sağlanacak.

Yapı Kredi Sezonluk Gişe Yetkilisi Personel Alımı Başvurusu

Kariyer hedefleri doğrultusunda bir bankada çalışmak üzere Yapı Kredi Bankası bünyesine girmek isteyen adayların üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olması, müşterilerle düzgün ilişki kurmak konusunda kendine güveniyor olması, problem çözme kabiliyetinin gelişmiş olması, satış ve sonuç odaklı olarak çalışacak olması gerekirken, başvuru yapacak olan erkek adaylarda aranan şartın askerlik görevlerini bitirmiş veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması olduğu da aynı duyuruda belirtildi. Deneyimli banka personellerinin başvurularının kabul edildiği bu duyuruya aynı zamanda deneyimsiz kişiler de başvurabiliyor. Yapı Kredi Bankası iş başvuruları 13 Nisan 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-sezonluk-gise-yetkilisi-2243885

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.