Yapı Kredi Bankası Sezonluk Çalışacak Gişe Yetkilileri Arıyor! İşte Başvuru Detayları!

Banka iş ilanları kapsamında Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda sezonluk olarak çalıştırılacak Gişe Yetkilisi personeller arandığı bildirildi.

0
yapi-kredi-bankasi-sezonluk-calisacak-gise-yetkilileri-ariyor-iste-basvuru-detaylari

Banka iş ilanları kapsamında Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda sezonluk olarak çalıştırılacak Gişe Yetkilisi personeller arandığı bildirildi.

Yapı Kredi Bankası Banka Personel Alımları

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları gerçekleştireceğini bildirdiği pozisyonun gişe Yetkilisi olduğunu, işe alımı sağlanacak olan yeni personellerin Banka bünyesinde sezonluk olarak görevlendirileceklerini, başvuru şartlarının neler olduğunu, banka iş başvurusu yapacak kişilerin en son hangi tarihe kadar başvuru yapabildiklerini de belirtti. Buna göre Yapı Kredi iş ilanları ile ilgilenen kişiler 6 ay süreyle sezonluk görev yapmak üzere işe alınacaklar. İstihdam Antalya – Aydın – Balıkesir – Bursa – Çanakkale – Mersin – İzmir – Manisa – Muğla – Nevşehir – Rize – İstanbul illerinde sağlanacak.

Yapı Kredi Sezonluk Gişe Yetkilisi Personel Alımı Başvurusu

Kariyer hedefleri doğrultusunda bir bankada çalışmak üzere Yapı Kredi Bankası bünyesine girmek isteyen adayların üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olması, müşterilerle düzgün ilişki kurmak konusunda kendine güveniyor olması, problem çözme kabiliyetinin gelişmiş olması, satış ve sonuç odaklı olarak çalışacak olması gerekirken, başvuru yapacak olan erkek adaylarda aranan şartın askerlik görevlerini bitirmiş veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması olduğu da aynı duyuruda belirtildi. Deneyimli banka personellerinin başvurularının kabul edildiği bu duyuruya aynı zamanda deneyimsiz kişiler de başvurabiliyor. Yapı Kredi Bankası iş başvuruları 13 Nisan 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-sezonluk-gise-yetkilisi-2243885

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın