Ana Sayfa Diğer İş İlanları Eti Maden İşletmeleri Açıktan İşçi Alımları Başladı!

Eti Maden İşletmeleri Açıktan İşçi Alımları Başladı!

Eti Maden İşletmeleri kamu iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda açıktan engelli sürekli işçi alımı yapılacağını bildirdi.

-

Eti Maden İşletmeleri kamu iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda açıktan engelli sürekli işçi alımı yapılacağını bildirdi.

Engelli Sürekli İşçi Kamu Personel Alımları

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kamu iş ilanları dahilinde bir duyuru yaptı. Duyuruda Eskişehir – Seyitgazi’deki Kırka Bor İşletme Müdürlüğü’ne 1 kişinin açıktan sürekli işçi olarak işe alınacağı bildirildi. Kamu sürekli işçi alımı başvurusu yapacak olan adayların Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik’te yer alan kurallara göre istihdam edileceği belirtiliyor. Kamu personel alımı başvurusu yapan kişilerin en az lise ve dengi okullardan mezun olması şartı aranıyor. Lise mezunu olan ve kariyer planları içinde kamuda sürekli işçi olarak çalışmak isteyen kişiler bu duyuru için başvuru yapabiliyorlar. Yapılan bilgilendirmede Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nde (İŞKUR) kaydı olan kişilerin başvurularının değerlendirmeye alınacağı belirtildi. Eti Maden İşletmelerinin engelli sürekli işçi alımı ile ilgili duyurusu 25 Şubat 2019 tarihinde İŞKUR’un internet sitesinde yayınlandı.

Açıktan Kamu Personeli Sürekli Engelli İşçi Başvuruları

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kamu engelli sürekli işçi alımları açıktan yapılacak olup adaylarda en az lise mezunu olma şartı aranıyor. Başvuru sahiplerinin kamuda işçi olarak çalışacak olanlar için hazırlanan yönetmelikte belirtilen şartlara uygunluğu gerekiyor. Engelli kamu personeli olmak üzere başvuru yapacak kişilerin tam teşekküllü bir devlet hastanesinden aldıkları sağlık raporu ile engellerini belgeleyebiliyor olması gerekiyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?5bdb7b75-a6ce-45f6-98f2-1a71cdf91356&kk=110404

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,402TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler