Kuveyt Türk Bankada Kampüs Programı Başvuruları Başladı!

Kuveyt Türk Katılım Bankada Kampüs Programı Başvuruları Başladı! Kuveyt Türk Katılım Bankası İş Başvuruları! Detaylar İçin...

0
Kuveyt Türk Katılım Bankada Kampüs Programı Başvuruları Başladı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, üniversite öğrencilerine yönelik istihdam ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. İşte Detaylar!

İstihdam ve Sosyal Sorumluluk Projesi (Bankada Kampüs) Ne Demek?

Bankacılık sektörüne, özellikle de katılım bankacılığına ilgi duyan öğrencilerin yetiştirilmesi, staj imkanı sağlanması, mezun olduklarında da iş imkanının sağlanmasıdır.

Kuveyt Türk tarafından, mezun olduktan sonra kariyer hedeflemeyi düşünen öğrencileri düzenlemiş yetiştirme programlarına katılmaya davet etmektedir. Kuveyt Türk Katılım Bankası banka iş ilanları ile duyurduğu yeni personel ihtiyacı ile ilgili tüm detayları belirtti.

  • Üniversitelerin örgün öğretim veren lisans bölümlerinde 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olması,
  • Uygun Bölümler: İİBF, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği
  • Yüksek akademik başarıya sahip olması,
  • Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli olması,
  • Analitik düşünebilen ve takım çalışmasına uyumlu olması,
  • Etkin iletişim becerilerine sahip olması,
  • Ders programları haftada bir ya da iki gün çalışmaya uygun olması gerekmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın düzenlediği Bankada Kampüs programı öğrenciler Adana’daki şubelerimizde part-time çalışarak geçirmektedirler. Bankada Kampüs programı öğrenci mezun olana kadar devam etmektedir. Öğrenciler mezun olduktan sonra gösterdikleri performansa bağlı olarak işe alım süreci başlar.

Kuveyt Türk Katılım Bankası İş Başvuruları

Öğrencilerin ders programlarının haftada bir ya da iki gün çalışmaya uygun olması gerekmektedir. Banka ingilizce bilenleri ön değerlendirme kapsamında değerlendirecektir. Analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olunması, takım çalışmalarında başarılı olunması gibi kriterlerin yanına faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olunması gerekmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili bankada kampüs projesi detaylarına ve başvurusuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

https://www.katilbize.com/AM3PYZ3G3F7GW3X6RXGLTEKVVA.JOB
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın