Ana SayfaEtiketlerKuveyt turk

kuveyt turk

Kuveyt Türk Bankada Kampüs Programı Başvuruları Başladı!

Özellikle bankacılık sektörüne ilgili duyan ve finansal yönetim alanında ilerlemek isteyen gençler için yetiştirme programıdır. Üniversitelerin 3. Veya 4. Sınıf öğrencilerini ilgilendiren programda, öğrenciler haftada bir iki günlerini genel müdürlük bilgi teknolojileri departmanında yarı-zamanlı çalışarak geçirmektedirler.

Kuveyt Türk, 2021 MT Programı Başvuruları Başladı!

MT programı kapsamında Geleceğin Yöneticilerini arayan Kuveyt Türk Katılım Bankası ile ilgili ilk olarak MT programının ne olduğu, devamında MT programı ile adaylara sunulacak...

Kuveyt Türk TechTalent Programı ile Genç Yetenekler Arıyor!

Kuveyt Türk TechTalent programı bankanın gelecek dönemlerde de başarılarını sürdürecek, başarıları daha üst segmentlere taşıyacak Bilgi Teknolojileri yeteneklerini yetiştirme programıdır. Bankacılık sektöründeki kariyerine güncel...

Kuveyt Türk Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye’de faizsiz bankacılık alanında faaliyet yürütmekte olan bankalardan biridir. Uzun zamandır sektörde hizmet vermekte olan Kuveyt Türk, bankacılık ürün ev...

Kuveyt Türk Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye geneli personel alımları yapacağını duyurdu.

Kuveyt Türk’ten Eğitim Finansmanı

Kuveyt Türk eğitim finansmanı ile eğitim masraflarını karşılamak için ek satın alam gücüne ihtiyaç duyanlara uygun vade ve kar oranıyla finansman desteği sağlıyor.

Kuveyt Türk ‘den 542 Milyon TL’lik Net Kar!

Kuveyt Türk Katılım Bankası geçen yıl kârını yüzde 21,9 oranında yükselttiğini duyurdu.

Kuveyt Türk’ten Hac ve Umre Finansmanı

Kuveyt Türk Hac ve Umre finansmanı ile kutsal topraklar ziyareti için nakit ihtiyacı olanlara finansman sağlıyor.

Kuveyt Türk’ten Konut Finansmanı

Kuveyt Türk konut finansmanı ile hayalindeki eve kavuşmak isteyenlere uygun vade ve düşük kar oranları ile konut finansmanı veriyor.

2016 Yılında Kuveyt Türk’ün Karlılık Oranı Arttı

Kuveyt Türk’ün 2016 yılı karı belli oldu.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımı Yapacak

Katılım Bankacılığı kapsamında ülkemizde en köklü ve en büyük bankalarından biri olan Kuveyt Türk'ün, dün kendi internet sitesinden duyurduğu 3 personel alım ilanı ile birlikte 17 açık pozisyonu bulunmaktadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan Kredi Notuna Göre İhtiyaç Finansmanı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, ani harcamalar ile bunalan müşterilerinin yanında oluyor. Banka duyurduğu ihtiyaç finansmanı kampanyası ile müşterilerine uzun vadeli likidite olanağı sunuyor. Müşteriler için sunulan finansman meblağı için uygulanacak kar oranı ise müşterinin kredi puanına göre belirleniyor.