Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıf Katılım Bankası Personel Alımları için Genel Başvuruları Kabul Ediyor!

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımları için Genel Başvuruları Kabul Ediyor!

Vakıf Katılım Bankası banka iş ilanları şeklinde yaptığı duyurusunda genel başvuruları kabul ettiğini bildiriyor.

-

Vakıf Katılım Bankası banka iş ilanları şeklinde yaptığı duyurusunda genel başvuruları kabul ettiğini bildiriyor.

Vakıf Katılım Genel Personel Alımları Detayları

Vakıf Katılım Bankası banka personel alımları ile yaptığı duyuruda ilerleyen dönemlerde çeşitli pozisyonlarda oluşacak açıklarda değerlendirmek üzere genel başvuruları kabul ettiğini belirtiyor. Vakıf Katılım banka iş ilanları niteliğinde olan duyuruda başvuru yapacak olan kişilerin hangi özellikler ve niteliklere uygunluğunun gerektiği de bildiriliyor. Buna göre adayların üniversitelerin örgün eğitim veren lisans ya da ön lisans bölümlerinden mezun olması, katılım bankacılığı alanında daha önce çalışmış ve kariyer hedefleri olması, iletişim yeteneği gelişmiş, insan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı olması, katılım bankacılığının prensiplerini benimsemiş ve çalışmaya istekli olması, erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş, muaf veya 2 yıl tecilli olması, daha önce bir bankada çalışmamış kadın adayların 28, erkek adayların 30 yaşından büyük olmaması gerekiyor.

Vakıf Katılım Bankası Genel İş Başvuruları

Vakıf Katılım Bankası bünyesinde çalışmak üzere banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin daha önce bankacılık alanında bir deneyimleri yoksa da başvuruları kabul ediliyor. Vakıf Katılım deneyimsiz adaylar için personel alımı ihtiyacı doğması durumunda işe alım için banka sınavı düzenleneceğini de belirtiyor.  Duyuruda adayların çalışmak istedikleri bölümü belirtmesi isteniyor. Vakıf Katılım Bankası ş başvuruları 23 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler