Ana Sayfa Banka İş İlanları Vakıf Katılım Bankası Harcama İtirazları Yetkilisi Personeller Aradığını Duyurdu!

Vakıf Katılım Bankası Harcama İtirazları Yetkilisi Personeller Aradığını Duyurdu!

Vakıf Katılım Bankası banka personel alımları şeklinde yaptığı duyuruda tüm detayları bildirdi.

-

Vakıf Katılım Bankası banka personel alımları şeklinde yaptığı duyuruda tüm detayları bildirdi.

Vakıf Katılım Bankası Yeni Banka Personel Alımları

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda açık pozisyonun Harcama İtirazları (Chargeback) Yetkilisi olduğu bildirilerek banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikler ve nitelikler hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı. Buna göre Vakıf Katılım iş ilanları ile ilgilenerek banka iş başvurusu yapan kişiler Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapacaklar. Adayların örgün eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, katılım bankacılığı ilkelerini benimsemiş olmaları, İngilizce biliyor olmaları, analitik düşünce yapısı sahibi olması gerekiyor. Vakıf Katılım Bankası iş ilanları konulu bilgilendirmede başvuru sahiplerinin hangi alanlarda yetkinliklerinin olması gerektiği, işe alımlarının sağlanmasının ardından hangi görev ve sorumlulukları alacakları gibi bilgiler de paylaşıldı. Banka 2 yıl ile 6 yıl arasında deneyimli adayların başvurularının değerlendirmeye alınacağını da belirtiyor.

Vakıf Katılım Bankası Yeni Personel İş Başvuruları

Vakıf Katılım Bankası iş başvurusu yaparak kariyer yolculuğuna katılım bankacılığı alanında devam etmek isteyen kişilerin başvurularını 7 Nisan 2019 tarihine kadar kabul edeceğini duyuruyor. Başvuru sırasında telefon ve e-mail gibi iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru bildirilmesi sonradan sağlanacak geri dönüşler ve banka iş görüşmesi mülakatı daveti için önem taşıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-harcama-itirazlari-chargeback-yetkilisi-yrd-2240612

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler