Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Personel Alımları Başladı!

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Personel Alımları Başladı!

Garanti Bankası banka iş ilanları kapsamında yapılan duyuru ile Müşteri danışmanı yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

Garanti Bankası banka iş ilanları kapsamında yapılan duyuru ile Müşteri danışmanı yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Garanti Bankası Yeni Banka Personeli Alımları

Garanti Bankası iş ilanları ile ilgilenen kişiler Müşteri Danışmanı olarak görev yapacak kişilerin arandığı bu duyuruyla ilgileniyorlar. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan şartlar da belirtildi. Buna göre başvuru sahiplerinin en az 4 yıllık üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olması, henüz 30 yaşını geçmemiş olması, Niğde ilinde ikamet ediyor olmaları, tercihen Segem Sertifikası’na sahip olmaları, kendisini güler yüzlü, pozitif olması, iletişim ve ikna konularında başarılı olmaları gerekiyor. Banka personel alımları kapsamındaki bu duyu için başvuru yapan erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olmaları da Garanti Bankası tarafından belirtilenler arasında yer alıyor.

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı İş Başvuruları

Garanti Bankası iş başvurusu yaparak bankacılık alanında kariyer hedefi olan kişiler Müşteri Danışmanı olarak şubelerde görev yapacaklar. Yeni personeller Garanti Bankası şubelerinde müşterilerin para çekme – para yatırma, para transfer, çek sene ödemesi, fatura ödemesi gibi temel bankacılık işlemlerini gerçekleştirecekler. Müşteri Danışmanları bankacılık ürünlerinin tanıtımını yapmak, pazarlamak ve satış gerçekleştirmek gibi işlemleri de yapacaklar. Garanti Bankası iş başvuruları ilgili departman tarafından 26 Nisan 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-musteri-danismani-nigde-2250866

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler