QNB Finansbank Araştırma Stajyeri Aradığını Duyuruyor!

QNB Finansbank Araştırma Stajyeri Aradığını Duyuruyor! Detaylar İçin...

0
qnb-finansbank-arastirma-stajyeri-ogrenci-personeller-aradigini-duyuruyor

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları kapsamındaki duyuruda yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

QNB Finansbank Yeni Banka Personel Alımları Yapacak

Banka personel alımları duyurusu yapan QNB Finansbank açık pozisyonun Araştırma Stajyeri olduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda hangi özellik ve niteliklerin bulunmasını istediğini de belirtti. İşe alınacak olan yeni personeller kariyer planlarına QNB Finans Portföy Yönetimi AŞ. bünyesinde araştırma departmanında devam edecekler. Adaylarda aranan özellikler;

  • 4 yıllık eğitim veren üniversite bölümlerinden Mühendislik, Finans, Ekonomi, İstatistik öğrencisi olmaları,
  • Haftanın 4 günü 6 ay süresince staj yapabilecek durumda olmaları,
  • İleri düzeyde İngilizce bilmeleri,
  • Dinamik, analitik düşünebilen, dikkatli ve gözlemci olmaları gerekiyor.

QNB Finansbank Öğrenci Personel Alımları İş Başvurusu

QNB Finansbank iş ilanları ile ilgilenen ve bu pozisyon için başvuru yapacak olan adaylar işe alınmaları durumunda günlük yurtiçi ve yurtdışı haberlerin takibi, data girişi ve raporlama yapmak, şirket ziyaretler gerçekleştirmek ve sonucunu rapor etmek, analist toplantılarına katılım ve raporlama, hisse sunumlarının hazır hale getirilmesine destek vermek gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. QNB Finansbank öğrenci araştırma stajyer alımları için başvurular 24 Şubat 2020 tarihine adar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net//is-ilani/qnb-finans-yatirim-menkul-degerler-a-s-arastirma-stajyeri-1960023

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın