Ana SayfaDiğer İş İlanlarıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı Sınavı Detayları!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı Sınavı Detayları!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusu ile bilişim personeli alımı için sınav düzenleneceği bildirildi.

-

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusu ile bilişim personeli alımı için sınav düzenleneceği bildirildi.

Bakanlık Sözleşmeli Personel Alımı Sınavı Detayları

Bakanlık sözleşmeli personel alımı sınavı hakkındaki tüm detaylar yapılan iş ilanları bilgilendirmesi ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından paylaşıldı. Yapılan bilgilendirmede Bakanlığın Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilecek olan yeni bilişim personellerinin tam zamanlı olarak çalışacakları, sözlü sınava tabi tutulacak oldukları, 2017 – 2018 KPSS’ye katılmış, KPSSP3 puanına sahip olmaları, KPDS, YDS ve diğer yabancı dil sınavlarından puanlarının olması gerektiği belirtildi. Adaylarda aranan şartların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun ilgili maddesinde yer alan işe alım şartlarına uygunluğu, açık pozisyon için belirtilen mezuniyet ve yetkinlik şartlarını yerine getiriyor olmaları, en az 2 programlama dili bilmeleri, bilgisayar donanım ve ağ yönetimi konusunda bilgi sahibi olmaları ve belirtilen özel şartlara uygun olmaları gerektiği de aynı duyuruda yer alanlar içinde bulunuyor.

Kamu Sözleşmeli Personel Alımı Sınavı Ne Zaman?

Sözleşmeli kamu personeli olarak kariyer yolculuğuna devam edecek olan adayların başvuruları 25 Mart 2019 tarihide alınmaya başlayacak ve 5 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek. Adaylar kendilerinden istenen belgelerle beraber bizzat ya da posta yoluyla başvuru yapacaklar. Başvuru adresi olarak TC Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı – Nasuh Akar Mah. – Türkocağı Cad. – No:2 – Bahçelievler – Çankaya – Ankara adresi belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?7db2ef0c-5304-4156-a709-28e5dac68bb1&kk=75

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler