HSBC Bank’dan Modern Hesap

           Büyüyen ve gelişen Türkiye ekonomisinde hep bir adım daha öne çıkmak isteyen bankalar, her gün yeni bir fikirle ve o fikre ışık tutatacak eylemlerle yoluna devam etmektedir.

HSBC Bankası da bu yolda emin adımlarla ilerleyen bankalardan bir tanesidir. Finansal gücünü koruyarak, doğru risk yönetimi sağlamak, hızlı güvenilir ilerleyerek, performans odaklı, verimliliğini yüksek tutmaya çalışan, kaliteli işler yapan, müşteri odaklı, bütünlük ve sürdürebilirlik ilkeleriyle, finansal alanda ve sermaye piyasasında kendini gösteren büyük bankalardandır.

            HSBC Bank Modern Hesap ise tüm bu saydığımız bankacılık anlayışını içinde barındıran bir HSBC hizmetlerinden bir tanesidir.

HSBC Bank Modern Hesap ile sizde %11,0 hoş geldin faizi ile tanışın.  Hesabınızı en rahat şekilde yönetebilir, vade bozdurma derdi olmadan para çekip yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca HSBC Bank Modern Hesap müşterilerine ücretsiz olarak EFT ve Havale yapma olanağı da sağlamaktadır.

Diğer  bankaların aksine düzenli ve otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Bütün bu ödemeleri gerçekleştirdikten önce ve sonrasında da SMS ile bilgilendirilirsiniz. Hatta ve hatta HSBC Advance dünyasına giriş yaparak, HSBC Bank Modern Hesap için sürekli olarak hoş geldin faizi ayrıcalığından yararlanma fırsatı elde edebilirsiniz.

             HSBC Advance ile HSBC Bank Modern Hesap tüm ayrıcalıkları ile tanışmak için yapmanız gereken işlem, vadesiz hesabınızdan gerçekleştirilen aylık 500 TL ve üzeri bir tanesi fatura olmak üzere üç adet otomatik ödeme talimatı vermek. İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı veya şubeler aracılığıyla başvurunuzu hemen yapmayı unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.