Ana Sayfa Banka İş İlanları Kuveyt Türk Sağlık Sigortası Sorumlusu Yeni Personeller Arıyor!

Kuveyt Türk Sağlık Sigortası Sorumlusu Yeni Personeller Arıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından bildirilen banka personel alımları ile yeni personeller işe alınacak.

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından bildirilen banka personel alımları ile yeni personeller işe alınacak.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Yeni Banka Personel Alımları

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları bilgilendirmesinde işe alınacak olan yeni personellerin Sağlık Sigortası Sorumlusu olarak görev yapacakları belirtildi. Banka iş başvurusu yapacak ve Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde çalışarak kariyer hedeflerine devam edecek olan yeni personellerin üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık lisans bölümlerinde Sigortacılık eğitimi almış olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinin ayrıca ayaktan hasta ve yatan hasta giriş – çıkış işlemlerine hakim olması, provizyon, özel sigortalar, faturalandırma, fatura kontrolü bilgisine sahip olması, iletişim yeteneği gelişmiş, prezantasyonu yüksek, ikna becerisi kuvvetli güler yüzlü olması, esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olması da isteniyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası iş başvurusu yapmak isteyen erkek adaylarda aranan şartın da askerlik görevlerini bitirmiş olmaları gerektiği yapılan duyuruda belirtiliyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Sigorta Personeli İş Başvuruları

Kuveyt Türk Katılım Bankası İnsan Kaynakları Müdürlüğü bünyesinde Sağlık Sigortaları departmanında çalışacak olan yeni personellerin yeniliklere ve gelişime açık, müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak olması gerektiği de Banka tarafından belirtilenler arasında yer alıyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası iş ilanları ile ilgilenen ve bu pozisyon için başvuru yapacak olan kişilerin başvuruları kabul edilmeye 10 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-saglik-sigortasi-sorumlusu-2176423

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler