Burgan Bank Asistan Personel Alımı Yapıyor!

Burgan Bank Asistan Personel Alımı Yapıyor! Burgan Bank Yeni Personel İş Başvuruları! Detaylar İçin...

0
Burgan Bank Yönetici Asistanı Personel Alımı Yapıyor!

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Asistan personeller arandığı bildirildi.

Burgan Bank Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Burgan Bank banka iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda Asistan pozisyonundaki açık için yeni personellerin istihdam edileceği bildirildi. Burgan Bank banka iş başvurusu yapacak olan adayların hangi özellik ve niteliklere sahip olmasının istendiği de belirtildi. Burgan Bank Asistan olarak görevlendirilecek olan yeni personellerin;

  • Üniversitelerin Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama veya benzer bölümlerinden mezun olması,
  • Daha önce 1 yıl asistan olarak çalışmış ve deneyim sahibi olması,
  • İleri derecede İngilizce biliyor olması,
  • Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanıyor olması,
  • Organizasyonda, planlamada ve koordinasyonda başarılı olması gerekiyor.

Asistan olarak başvuru yapmak ve kariyer planlarına bankacılık alanında devam etmek isteyen kişilerin ayrıca diksiyonu düzgün, işinde sonuç odaklı çalışan ve iletişim becerilerinin yüksek olması da Banka tarafından istenenler arasında yer alıyor.

Burgan Bank Yeni Personel İş Başvuruları

Burgan Bank iş ilanları kapsamındaki bu duyuru ile ilgilenen ve en az 1 yıl Asistanlık deneyimi olan kişilerin başvuruları Banka’nın işe alımlardan sorumlu departmanı tarafından 05 Ocak 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. Bankacılık sektöründe iş başvurusu yapacak kişiler Burgan bank Genel müdürlüğü bünyesinde tam zamanlı ve sürekli olarak çalışacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-asistan-2405443

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın