Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Sezonluk Müşteri Danışmanı Personel Alımları Yapıyor!

Garanti Bankası Sezonluk Müşteri Danışmanı Personel Alımları Yapıyor!

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yapılan bilgilendirmede sezonluk çalışacak yeni personellere ihtiyaç olduğunu duyurdu.

-

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yapılan bilgilendirmede sezonluk çalışacak yeni personellere ihtiyaç olduğunu duyurdu.

Garanti Bankası Yaz Dönemi Personel Alımları

Garanti Bankası banka personel alımları kapsamında 2019 yılının haziran – ekim ayları arasında görev verilmek üzere Sezonluk Müşteri Danışmanı personel alımları yapacağı duyuruldu. Duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan adayların sahip olması istenen şartlara ve koşullara da yer verildi. Garanti Bakası yeni personel iş başvurusu yaparak bankacılık alanında kariyer planlayan kişiler Çukurova Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olan Erdemli’deki şubede yaz döneminde çalışacaklar. Banka iş başvurusu sahiplerinin en az üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Adayların ayrıca kendilerini pozitif, güler yüzlü olarak tanımlaması, ikna konusunda becerikli, iletişimde başarılı kişiler olmaları da isteniyor. Garanti Bankası tarafından işe alınacak olan yeni personeller sezonluk olarak çalışacak olup Müşteri Danışmanı olarak görevlendirilecekler.

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı İş Başvuruları

Garanti Bankası iş ilanları ile ilgilenerek 2019 yılı yaz döneminde sezonluk olarak banka şubesinde çalışmak isteyen ve başvuru yapan kişileri işe alınmaları durumunda şubeye gelen müşterilerin para yatırma, para çekme, çek ve senet ödemesi, para transferi gibi bankacılık işlemlerini yapmanın yanı sıra Garanti Bankası’nın ürün ve hizmetlerinin satışından da sorumlu olacaklar. Garanti Bankası iş başvuruları 4 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-sezonluk-musteri-danismani-erdemli-2257126

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,389BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler