Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıf Katılım Bankası Müfettiş ve Müfettiş Yardımcıları Arıyor!

Vakıf Katılım Bankası Müfettiş ve Müfettiş Yardımcıları Arıyor!

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda açık pozisyonlar hakkında detaylı bilgi verildi.

-

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda açık pozisyonlar hakkında detaylı bilgi verildi.

Vakıf Katılım Bankası Yeni Banka Personelleri Aradığını Duyurdu

Vakıf Katılım Bankası tarafından Müfettiş ve Müfettiş Yardımcılığı pozisyonlarında istihdam edilmek üzere yeni personellere ihtiyaç olduğu belirtildi. Yapılan duyuruya göre banka iş başvurusu yapacak olanların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin duyuruda detaylı bir şekilde belirtilen lisans bölümlerinden mezun olması, daha önceki dönemlerde finans kurumları bünyesindeki Teftiş Kurulu’nda Müfettiş veya Yetkili Müfettiş Yardımcısı olarak en az 1.5 yıl çalışmış ve tecrübe kazanmış olması, faizsiz bankacılık ilkelerini benimseyerek bu alanda çalışmaya istekli olması gerekiyor. Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları ile ilgilenenlerin ayrıca Banka’nın misyon ve vizyonunu doğru bir şekilde temsil etmesi, dikkatli ve özenli çalışacak olması, erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 1 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olması da isteniyor.

Vakıf Katılım Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih

Vakıf Katılım iş ilanları ile yapılan duyuruya başvuru yapacakların seyahat etmek için bir engellerinin olmaması gerektiği de Banka tarafından belirtilenler arasında yer alıyor. Kariyer planına faizsiz bankacılık alanında devam etmek isteyen adayların başvurularının kabul edildiği duyuruya başvurular 6 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabiliyor. İşe alınacak olan personellerin hangi görev ve sorumlulukları alacakları da detaylı olarak bildiriliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-yetkili-mufettis-yrd-mufettis-1856762

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler