Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Katılım Bankası Muhasebe Uzman Yardımcısı Personeller Aradığını Bildiriyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Muhasebe Uzman Yardımcısı Personeller Aradığını Bildiriyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda yeni personel ihtiyacını bildirdi.

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda yeni personel ihtiyacını bildirdi.

Kuveyt Türk Yeni Banka Personel Alımları

Kuveyt Türk iş ilanları arasında bulunan duyuruya göre Muhasebe ve Hazine İşlemleri Uzman Yardımcısı olarak işe alınacak olan banka iş başvurusu yapacak yeni personellerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun olması gerekiyor. Banka iş ilanları ile ilgilenen başvuru sahiplerinin ayrıca ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olması, muhasebe alanında çalışma isteğine sahip olması, ekip halinde çalışırken uyum sağlayabilecek olması, insanlarla iletişiminde sorun yaşamıyor olması, organizasyon ve planlama becerilerine sahip olması, esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olması, Microsoft Office uygulamalarına hakim ve etkin bir şekilde kullanabiliyor olması gerekiyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın Yeni Personellerde Aradığı Diğer Özelikler Nelerdir?

Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde bankacılık alanında kariyer planlayan adayların sahip olması gerekenler arasında vergi ve muhasebe alanlarında kendini geliştirmek istemesi, muhasebe sistemlerinin kurulumu ve gelişimine desek verecek olması, TMS ve BDDK’nın standart ve mevzuatlarını biliyor, uygulayabilecek ve gelişmelerini yakından takip ediyor olması, bağımsız denetim faaliyetleri ile ilgili kendisinden istenen çalışmaları sorunsuz şekilde yapabilecek olması, yöneticilerinin denetiminde Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek olması yer alıyor. Kuveyt Türk iş başvuruları 28 Nisan 2019 tarihine kadar yapılabiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-endustri-muhendisi-2249127

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler