Ana SayfaBanka İş İlanlarıQNB Finansbank Yatırım Yetkilisi Yeni Personeller Arıyor!

QNB Finansbank Yatırım Yetkilisi Yeni Personeller Arıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusu ile Yatırım Yetkilisi yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusu ile Yatırım Yetkilisi yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

QNB Finansbank Yeni Personel Alımları Yapıyor

QNB Finansbank Yatırım Yetkilisi – Yönetmeni pozisyonunda açık olduğunu bildirdiği duyurusunda banka iş başvurusu yapacak kişilerde aradığı şartları da belirtti. Banka personel alımları ile ilgilenen ve QNB Finansbank’ın bu duyurusuna başvuru yapan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İşletme ve İktisat fakültelerinde mezun olması, daha önce Aracı Kurum ve özel Bankacılık alanlarında çalışarak deneyim kazanmış olması gerekiyor. Adayların ayrıca hisse senedi, bono, tahvil, yatırım fonları gibi yatırım ürünlerinin alım satımı ile ilgili bilgi ve deneyiminin olması da isteniyor. Bankacılık alanında kariyer planları olması beklenen kişilerin başvuruları kabul ediliyor. İşe alınacak olan kişilerde etkin iletişim becerisi, işbirliği ile çalışarak problemleri çözme yeteneği, analitik düşünebilme, dikkatli, dinamik ve gözlemci olmak gibi özellikler de aranıyor.

QNB Finansbank Yatırım Yetkilisi İş Başvuruları Son Tarih

QNB Finansbank iş ilanları kapsamında olan Yatırım Yetkilisi pozisyonu için başvurular 8 Nisan 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. İşe alınan yeni personellerin hangi görevlerde bulunacağı da Banka tarafından belirtildi. Buna göre Yatırım Yetkilisi’nin görevleri arasında Sermaye Piyasası araçlarının alım ve satım işlemlerinin yapılması, piyasalardaki gelişmeler, QNB Finansbank ürün ve hizmetleri ile ilgili yatırımcıların bilgilendirilmesi, pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, gerektiğinde müşteri ziyaretlerinde bulunulması yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/qnb-finans-yatirim-menkul-degerler-a-s-yatirim-yetkilisi-yonetmeni-2157092

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler