Ana SayfaSigorta İş İlanlariAksigorta Kurumsal Satış Sigorta Yöneticisi Personeller Aradığını Duyurdu!

Aksigorta Kurumsal Satış Sigorta Yöneticisi Personeller Aradığını Duyurdu!

Aksigorta sigorta personel alımları çerçevesinde yaptığı duyuruda Kurumsal Satış Sigorta Yöneticisi pozisyonunda açık olduğunu bildirdi.

-

Aksigorta sigorta personel alımları çerçevesinde yaptığı duyuruda Kurumsal Satış Sigorta Yöneticisi pozisyonunda açık olduğunu bildirdi.

Aksigorta Satış Yöneticisi Personeller Arıyor

Aksigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları duyurusuyla açık olan pozisyonun Kurumsal Satış sigorta Yöneticisi olduğunu bildirdi. Aksigorta bu pozisyon için sigorta iş başvurusu yapacak olan adayların hangi özelliklere ve yetkinliklere sahip olmasının istendiğini de belirtti. Aksigorta bünyesinde Kurumsal Satış departmanında görev alacak olan yeni personellerin daha önce sigortacılık sektöründe satış ve pazarlama personeli olarak 3 yıl ile 5 yıl arasında çalışmış ve deneyimli olması gerekiyor. Adayların ayrıca bu alanda kariyer yapmak istemesi, sigorta ürünleri ve teknik branşlar hakkında bilgili olması, kurumsal sigorta ürünlerine hakim olması, iletişim yönünün güçlü, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın kişiler olması da isteniyor. Aksigorta yeni personellerin en az 4 yıllık üniversite bölümlerinden mezun olması, tercihen İngilizce biliyor olması ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmasını da istiyor.

Aksigorta Kurumsal Satış Yöneticisi İş Başvuruları

Sigortacılık iş ilanları kapsamında yapılan Aksigorta yeni personel alımları için başvuru yapmak isteyen kişiler, başvurularını 25 Nisan 2019 tarihine kadar gerçekleştirebiliyorlar. Bu pozisyonda işe alınacak kişiler Aksigorta Kurumsal Satış biriminde ilişkilerin yönetilmesi, satış hedefleri çerçevesinde acentelerde ilgili işlerin takip edilmesi, Genel Müdürlük teknik birimleri ile koordinasyonun sağlanması, kurumsal sigorta ürünlerinin geliştirilerek revize edilmesi, üst yönetime raporlama ve bilgilendirmelerin yapılması gibi görev ve sorumluluklar alacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aksigorta-kurumsal-satis-sigorta-yoneticisi-2038630

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler