Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTHY Part – Time Öğrenci Personel Alımı Duyurusu Yapıldı! İşte O İller!

THY Part – Time Öğrenci Personel Alımı Duyurusu Yapıldı! İşte O İller!

THY tarafından yapılan öğrenci personel alımları duyurusunda çeşitli illerde istihdam sağlanacağı bildirildi.

-

THY tarafından yapılan öğrenci personel alımları duyurusunda çeşitli illerde istihdam sağlanacağı bildirildi.

THY Part – Time Çalışacak Öğrencileri İşe Alıyor

Türk Hava Yolları’nın internet sitesi aracılığıyla yapılan duyuruya göre öğrencilerin THY Anadolu istasyonlarında görev yapmak üzere işe alınacağı, her adayın sadece tek bir tercih hakkının olduğu, adayların başvuru yaptıkları ildeki okulda öğrenci olmalarının gerektiği, okulunun haricindeki ilerden başvuru yapanların başvurularının dikkate alınmayacağı bildirildi. THY personel alımları duyurusunda öğrencilere iş fırsatı verilen iller Antalya – Erzurum – Hakkari – Gaziantep – Kahramanmaraş – İzmir – Şanlıurfa – Nevşehir – Van – Trabzon olarak belirtildi. Part time öğrenci personel alımları için THY iş başvurusu yapacak olan adaylar haftalık olarak en az 20 saat, en fazla 30 saat olacak şekilde çalışacaklar ve ücretler çalışma saatlerine göre hesaplanacak. THY Yeni personel alımları olarak nitelenen bu duyuruya başvuru yapan üniversite öğrencileri Genel Yetenek ve İngilizce sınavlarına online olarak katılacak olup, başarılı olanlara iş görüşmesi daveti yapılacak.

THY Üniversite Öğrencisi Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Türk Hava Yolları üniversite öğrencisi personel alımı için başvuru gerçekleştirecek olan adayların 1 Ocak 1995 tarihinden sonra doğmuş olması, TC vatandaşı olması, adli sicilinin temiz olması, 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin 3. sınıfında öğrenci olması, ileri seviyede İngilizce biliyor olması, organizasyon, planlama, iş takibinde başarılı, aktif ve sorumluluk sahibi olması, gerektiğinde inisiyatif alabilecek olması, ekip halinde çalışma şekline uygun olması, analitik düşünebilmesi, analiz ve değerlendirmede başarılı olması, MS Office uygulamalarına hakim olması, vardiyalı çalışma şeklini kabul edecek olması, sözlü ve yazılı iletişimde etkili olması da gerekiyor.

THY İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

THY öğrenci alımları iş başvurusu için belirlenen son tarihin 13 Nisan 2019 olduğu, adayların bu tarihe kadar Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesinden başvurularını gerçekleştirebileceği yapılan duyuruda belirtilenler arasında yer alıyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler