Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti Bankası Dış Ticaret Asistanı Alımları Yapacağını Duyurdu!

Garanti Bankası Dış Ticaret Asistanı Alımları Yapacağını Duyurdu!

Garanti Bankası banka personel alımları kapsamında yapılan duyuruda Dış Ticaret Asistanı alımı yapılacağı bildirildi.

-

Garanti Bankası banka personel alımları kapsamında yapılan duyuruda Dış Ticaret Asistanı alımı yapılacağı bildirildi.

Garanti Bankası Dış Ticaret Asistanlarında Hangi Özellikleri Arıyor?

Garanti Bankası iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede Dış Ticaret Asistanı pozisyonunda açık olduğunu duyurdu. Yapılan duyuruda başvuru sahiplerinin hangi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru için son tarihin ne zaman olduğu gibi detaylar da paylaşıldı. Banka iş başvurusu yapacak olan kişiler Garanti Bankası Operasyon Merkezi’nde Dış Ticaret ve Krediler İşlemleri Asistanı olarak görev yapacaklar. Kariyer planlarında bir bankada devam etmek olan kişilerin ayrıca en az üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Garanti Bankası görev yerinin Pendik olduğunu ve adayların İstanbul’da ikamet etmesi gerektiğini de belirtiyor. Adayların ayrıca ileri seviyede İngilizce biliyor olmasını, hızlı, zaman yönetiminde başarılı, operasyonel işlere ilgi duyan, yoğun olarak masa başında çalışacak olan kişiler olmasını da istiyor.

Garanti Bankası Dış Ticaret Asistanı İş Başvuruları

Garanti Bankası banka iş ilanları için başvuru yapacak adaylar deneyimli olabilecekleri gibi, deneyimsiz adayların başvuruları da kabul ediliyor. İşe alınacak olan yeni personeller Garanti Bankası bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. Banka’nın işe alımlardan sorumlu departmanı iş başvurularını 29 Nisan 2019 tarihine kadar kabul ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-dis-ticaret-asistani-2254133

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler