Başvurular Başladı! Jandarma’ya Binlerce Uzman Erbaş Alımı Yapılıyor!

Jandarma Genel Komutanlığı kamu iş ilanları ile 22.000 personel alınacağını duyurdu.

Google Haberlere Abone Ol:

Jandarma Genel Komutanlığı kamu iş ilanları ile 22.000 personel alınacağını duyurdu.

Sözleşmeli Uzman Erbaş Sınavına 40.000 Kişi Davet Edilecek

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 2019 Yılı Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımları Kılavuzu yayınlandı. Kılavuzda yer alan bilgilere göre 22.000 personel işe alınacak. 19 Mart 2019 tarihinde başlayan başvurular 4 Nisan 21019 tarihinde sona erecek. Sadece internet yoluyla alınan başvurularla ilgili tüm detaylara da değinildi. Ön başvurular jandarma.gov.tr ve jsga.edu.tr internet adreslerinden kabul ediliyor. Bu adreslere E – Devlet Kapısı üzerinden giriş yapılacak. Ön başvuru yapan 40.000 aday sınava davet edilecek. Adayların 20.000’inin 2018 KPSS’ye girmiş ve ilgili puan türünden en az 50 puan almış olacak. Diğer 20.000 kişi KPSS’ye girmemiş veya girmiş ancak 50 puandan az almış kişiler olacak. Kamu iş ilanları ile ilgilenen adaylar için başvuru şartları aşağıdadır.

İlginizi Çekebilir:  Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Sözleşmeli Uzman Erbaşlarda Aranan Başvuru Şartları

Kariyer planına kamuda sözleşmeli erbaş konumunda devam etmek isteyen kişilerin öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Adayların ayrıca 20 yaşından gün almış, 27 yaşını geçmemiş olması, hakkında yapılacak güvenlik araştırmasında bir sorunla karşılaşılmayacak olması, başvuru kılavuzundaki tüm şartları yerine getiriyor olması da gerekiyor. İnternetten ön başvuru yapan adaylardan sınava çağrılanların listesi yine aynı adreslerden duyurulacak. Duyuruda başvuru sahiplerinin kılavuzu okumadan başvuru yapmamaları gerektiği bildiriliyor. Jandarma Genel Komutanlığı başvuru sırasında yapılan hatalar, yanlış kodlamalar ve doğru olmayan beyanlar ile ilgili sorumluluk kabul etmiyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?1f6db3f3-3268-44bb-a9f1-a8b76634d74c

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.