Burgan Bank Satış Yöneticisi Alımları Yaptığını Duyurdu!

Burgan Bank banka iş ilanları kapsamında yayınladığı ilanla Satış Yöneticisi pozisyonu için personel alımı yapacağını belirtti.

0
burgan-bank-satis-yoneticisi-alimlari-yaptigini-duyurdu

Burgan Bank banka iş ilanları kapsamında yayınladığı ilanla Satış Yöneticisi pozisyonu için personel alımı yapacağını belirtti.

Burgan Bank Satış Yöneticilerinde Aranan Şartlar Nelerdir?

Kariyer hayatına bankacılık üzerinden yön vermek isteyen ve banka iş başvurusu yapmak isteyen adayların inceleyebileceği bir ilan da Burgan Bank tarafından yayınlandı. Satış Yöneticisi pozisyonu için alım yapacak olan Burgan Bank’ın bu ilana başvuracak adaylardan beklediği bazı kriterler bulunuyor. Öncelikle adayların 4 yıllık üniversite bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Burgan Bank, faktöring satış konusunda minimum 5 yıl deneyimli, satış ve pazarlama konusunda bilgi sahibi, prezantabl, sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü olan adayların başvurularını bekliyor. Bu ilana başvuracak olan erkek adayların ise askerlik görevini tamamlamış olması gerekiyor.

Satış Yöneticisi Personel Alımı İş Başvuruları

Banka personel alımları kapsamında Satış Yöneticisi pozisyonuna kabul edilerek Burgan Bank bünyesinde çalışmaya başlayacak olan adaylar İstanbul Avrupa bölgesinde tam zamanlı olarak görevlendirilecekler. Orta düzey yönetici pozisyonundan görevine başlayacak olan yeni personeller pazarlama departmanına bağlı olarak görevlerini sürdürecek. Pozisyonun iş tanımı da ilanda açıklandı. Bu pozisyon için kabul edilen kişiler banka politikalarına uygun yeni müşteri portföyünün oluşturulması ve bunun devamlılığının sağlanmasından, pazarlama ve satış faaliyetlerinin yürütülmesinden ve desteklenmesinden, şubelere yeni müşterilerin bulunup aktive edilmesinden, kredi tebliğlerine uygun kredi kullandırma konusunda gerekli koordinasyon ve desteği sağlamaktan sorumlu olacaklar. Bu ilana yapılacak olan başvurular 27 Nisan 2019 tarihinde sonlanacak.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-faktoring-satis-yoneticisi-2252990

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın