Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti Bankası Sezonluk Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor!

Garanti Bankası Sezonluk Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor!

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda sezonluk çalışacak müşteri danışmanları aradığını duyurdu.

-

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda sezonluk çalışacak müşteri danışmanları aradığını duyurdu.

Garanti Bankası Antalya İlinde Yeni Personeller Arıyor

Garanti Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Antalya ili ve ilçelerinde görev yapmak üzere Müşteri Danışmanı personellere ihtiyaç olduğu bildiriliyor. Garanti Bankası bünyesinde sezonluk çalışmak üzere banka iş başvurusu yapacak kişilerde aranan nitelikler ve özellikler de belirtiliyor. İşe alınacak olan yeni müşteri danışmanları 2019 yılında mayıs – ekim aylarını kapsayan dönemde Antalya’da görev yapacaklar. İş ilanları ile ilgilenen ve başvuru yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezuniyet, pozitif düşünebilme yeteneği, güler yüzlü olmak, ikna ve iletişim konularında becer sahibi olmak şeklinde sıralanıyor. Garanti Bankası iş başvurusu yaparak hakkında yapılacak olan incelemeden sonra işe alımı sağlanan yeni personeller sezonluk olarak Antalya merkez ve ilçelerinde görevlendirilecekler. Başvuru sahibi erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 1 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olmaları gerekiyor.

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı İş Başvuruları

Garanti Bankası’nda sezonluk çalışmak ve kariyer yolculuğuna katkı sağlamak isteyen adayların başvuruları 6 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. Yeni personeller Garanti Bankası şubelerinde görev alacak olup, müşterilerin nakit işlemlerini gerçekleştirmek, verilen bankacılık işlemi talimatlarını yerine getirmek, bankacılık ürün ve hizmetlerinin satışına yönlendirme gibi görevler alacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-sezonluk-musteri-danismani-antalya-ve-ilceleri-2257846

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,401TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler