Ana SayfaDiğer İş İlanlarıSahil Güvenlik Komutanlığı 38 Sözleşmeli Personeli İşe Alacak!

Sahil Güvenlik Komutanlığı 38 Sözleşmeli Personeli İşe Alacak!

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda 38 kişinin sözleşmeli olarak işe alınacağı bildirildi.

-

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda 38 kişinin sözleşmeli olarak işe alınacağı bildirildi.

2019 Sözleşmeli Kamu Personel Alımları Kılavuzu Yayınlandı

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 2019 Sözleşmeli Personel Alımları Bilgilendirme Kılavuzu yayınlandı. 38 kişinin sözleşmeli kamu personeli olarak görev verilmek üzere işe alınacağı bildirildi. Kılavuzda başvuru tarihleri, başvuru şartları, başvuru ve işe alım süreci gibi detayların tamamı yer alıyor. Kamu iş ilanları kapsamındaki duyuruya göre başvurular 2 Nisan 2019 – 12 Nisan 2019 tarihleri arasında yapılabilecek. Sahil Güvenlik Komutanlığı 5 kişiyi büro personeli, 10 kişiyi tekniker, 8 kişiyi teknisyen, 1 kişiyi boyacı ve badanacı, 13 kişiyi hizmetli1 kişiyi de garson olarak işe alacak. İşe alınacak olan personellerin vardiyalı olarak çalışacakları belirtiliyor. Her aday sadece 1 pozisyon için başvuru yapabilecek. Adaylarda aranan şartların neler olduğu aşağıda sıralanmıştır.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alımı Şartları

Kariyer hedeflerine kamuda sözleşmeli personel olarak devam etmek isteyenlerin 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na uygunluğu, açık pozisyonlar için kılavuzda belirtilen öğrenim şartlarını yerine getiriyor olması, KPSS’de istenen puan türünden yeterli puanı almış olması, 1 Ocak 1984 ve sonrasında doğmuş olması, istenen askerlik şartlarını yerine getiriyor olması gerekiyor. Başvurular için belirtilen son tarih 12 Nisan 2019…

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?f3b6b99c-68a5-4e62-b9fd-cd70bef18f57

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler