Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Satış ve Kalite Geliştirme Uzmanı Alımı Yapacağını Duyurdu!

Fibabanka Satış ve Kalite Geliştirme Uzmanı Alımı Yapacağını Duyurdu!

Fibabanka banka personel alımları ile Satış ve Kalite Geliştirme Uzmanı aradığını duyurdu.

-

Fibabanka banka personel alımları ile Satış ve Kalite Geliştirme Uzmanı aradığını duyurdu.

Fibabanka Yeni Personeller Arıyor

Fibabanka tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Satış ve Kalite Geliştirme Uzmanı personel alımı yapılacağı bildirildi. Fibabanka banka iş başvurusu yapacak olan adayların hangi nitelikleri taşımasını istediğini de belirtti. Başvuru sahiplerinin üniversite mezunu olması öncelikli şart olarak aranıyor. Fibabanka ayrıca adayların daha önce çağrı merkezinde satış destek ekibinde en az 2 yıl çalışmış olmasını, müşteri memnuniyeti ve satış odaklı çalışacak olmasını, iletişim yönünün güçlü, ekip çalışmasına yatkın, sorun çözme yeteneğine sahip, yeni fikir ve çözümler üretebilen kişiler olmasını da istiyor. Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen ve bu hedef doğrultusunda Fibabanka iş başvurusu yapan adaylardan Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanması beklenirken, adaylarda aranan şartın askerlik görevini yapmış olması olduğu da Fibabanka tarafından belirtildi.

Fibabanka Satış ve Kalite Geliştirme İş Başvuruları

Fibabanka iş ilanları dahilinde olan bu duyuruya başvuru yapacaklar işe alınmaları halinde çağrı merkezinde bankacılık ürünleri satışının ve verimliliğin artırılması, bu amaçla çağrıların dinlenmesi, geri bildirimlerin oluşturulması, satış ekibinin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve giderilmesi çalışmalarının yapılması, çağrı merkezi personellerinin görüşme kalitelerinin incelenesi ve iyileştirmelerin yapılması gibi görev ve sorumluluklar alacaklardır. Fibabanka iş başvuruları 10 Mayıs 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/fibabanka-a-s-satis-ve-kalite-gelistirme-uzmani-1968229

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler