Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Yeni Müşteri Danışmanı Personel Alımları Devam Ediyor!

Garanti Bankası Yeni Müşteri Danışmanı Personel Alımları Devam Ediyor!

Garanti bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda yeni personel ihtiyacından bahsetti.

-

Garanti bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda yeni personel ihtiyacından bahsetti.

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası’nın yapığı banka personel alımları duyurusunda Müşteri Danışmanı olarak görev yapacak yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi. Garanti Bankası banka iş başvurusu yapacak adayların Niğde’de ikamet etmesi gerekiyor. Kariyer planlarında bir bankada çalışmak da bulunan kişilerin diğer hangi özellikleri taşıması gerektiği de bildiriliyor. Garanti Bankası adaylarda en az üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmak, 30 yaşını geçmemiş olmak, tercihen Segem Sertifikası’na sahip olmak, gibi nitelikler arıyor. Garanti Bankası’nın Müşteri Danışmanı olarak görev yapmak üzere başvuru yapacak olan kişilerde aradığı özellikler ise kendini pozitif olarak tanımlamak, güler yüzlü olmak, iletişim becerilerinin gelişmiş olması, insan ilişkilerinin ve ikna becerisinin güçlü olması şeklinde sıralanıyor. Garanti Bankası bünyesine girmek ve Banka’nın şubelerinde çalışmak isteyen erkek adaylardan askerlik görevlerini bitirmiş ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olmaları bekleniyor.

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı İş Başvuruları

Garanti Bankası iş ilanları ile ilgilenen ve başvuru yapanlar şubede müşterilerin para yatırma ve çekme, belirli segmentteki müşterilere bankacılık ürünlerinin tanıtımını yapma ve satışını gerçekleştirme, gerekmesi halinde müşterileri ziyaret etme, satış sonrasında da müşterilere destek verme, müşterilere gerekli bilgileri vererek dijital kanal kullanımını artırmayı sağlama gibi görevler alacaklar. Garanti Bankası iş başvuruları 27 Nisan 2019 tarihine kadar işe alımlardan sorumlu departman tarafından kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-musteri-danismani-nigde-2250866

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler