Akbank 1E1 Bankacılık Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Akbank banka iş ilanları ile Birebir Müşteri İlişkileri Yöneticisi personeller aradığını duyurdu.

0
Akbank Birebir Bankacılık Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Türkiye’de öncüsü olduğu dijital bankacılık çalışmalarını devam ettiren Akbank Mobil ve İnternet çatısı altında toplayarak, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına çözüm sağlamanın yanı sıra bire bir çözüm için banka iş ilanları duyurusunda 1E1 Bankacılık Yöneticisi alımları başladı.

Akbank Yaşam Merkezi adı altında oluşan bir kompleksten var olan ve Merkez, Akbank tarafından bugüne kadar tek seferde yapılmış en büyük yatırım olarak ön plana çıkmasıyla müşterileri için İstanbul (Avr.), İstanbul (Asya) bölgelerinde hizmet verdirmek amacıyla 1E1 Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımı yapıyor.

1E1 Bankacılık Yöneticisi için Gerekli Nitelikler

1E1 Bankacılık Yöneticisi için Gerekli Nitelikler
1E1 Bankacılık Yöneticisi için Gerekli Nitelikler
  • Kişiye özel yatırım ürünlerinin satış ve pazarlamasında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak,
  • Finansal piyasaları yakından takip ederek güncel kalmak ve müşteri odaklı çalışabilmek,
  • SPK, BES lisansına sahip olmak,
  • Üniversite mezunu olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

Görevleri Nelerdir?

Görevleri Nelerdir?
Görevleri Nelerdir?
  • Birebir Bankacılık içerisinde (üst gelir grubu) kategorisinde mevcut ve yeni kazanım sağlayacak olan müşterilere; etkin ve kişiye özel ürünlerle bankacılık hizmeti vermeyi sağlayabilmek,
  • Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve Yönetici Yardımcısı takım olarak çalışma sağlayarak müşteri odaklı düzeni sağlayabilmek.

Son başvuru tarihi 21 Kasım 2021’dir. Banka son başvurunu tarihi değiştirme yetkisine sahiptir. Yayımlanan ilanla ilgili başvuru yapmak ve ilanı detaylı incelemek isteyenler haberin sonunda bulunan bağlantıdan faydalanabilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net//is-ilani/akbank-1e1-bankacilik-musteri-iliskileri-yoneticisi-1722114

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın