Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Telefonda Satış Yapacak Uzman Personeller Arıyor!

Fibabanka Telefonda Satış Yapacak Uzman Personeller Arıyor!

Fibabanka banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Telemarketing Uzman Yardımcısı personeller aradığını bildirdi.

-

Fibabanka banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Telemarketing Uzman Yardımcısı personeller aradığını bildirdi.

Fibabanka Yeni Personelleri İşe Alıyor

Fibabanka banka personel alımları yapacağı pozisyonun Telemarketing Uzman Yardımcılığı olduğunu bildirdi. Fibabanka bu pozisyon için banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aradığı özelliklerden ve niteliklerden de bahsetti. Buna göre telefonda satış çağrılarında görevlendirilecek olan iş başvurusu yapacak olan kişilerin öncelikle satış yeteneklerine güveniyor olması gerekiyor. Kariyer planlarına bankacılık sektöründe devam etmek isteyen adayların ayrıca sigorta ürünlerinin satışı konusunda deneyimli olması, rekabetçi, ikna yeteneği yüksek, müşteri memnuniyetine odaklanan, gelişime ve yeniliklere açık kişiler olması da gerekiyor. Fibabanka iş başvurusu yapacak olan kişilerde ekip çalışmasına yatkın olma, Microsoft Office uygulamalarına hakim olma gibi özellikler de arıyor. Başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şart askerlik görevlerini bitirmiş olmaları şeklinde göze çarpıyor.

Fibabanka Yeni Personellerine Hangi Görevleri Verecek?

Fibabanka iş ilanları ile ilgilenen ve iş başvurusu yapan kişileri değerlendirdikten sonra işe alması halinde mevcut ve potansiyel müşterilere Fibabanka’nın imajını ön planda tutarak, kendisin verilen hedefler doğrultusunda bankacılık ürünlerinin ve hizmetlerinin satışını sağlamak, telefonla gelen aramalara cevap vermek, müşterileri aramak, Fibabanka’ya yeni müşteriler kazandırmak gibi görevler verecek. Fibabanka iş başvuruları 18 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-telemarketing-uzman-yardimcisi-1966848

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler