Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Katılım Bankası Operasyon Uzmanı Alımları Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Operasyon Uzmanı Alımları Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası banka personel alımları duyurusu yaparak açık pozisyona dair detaylı bilgiler paylaştı.

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası banka personel alımları duyurusu yaparak açık pozisyona dair detaylı bilgiler paylaştı.

Kuveyt Türk Yeni Personel İş Başvurusunda Aranan Şartlar

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları kapsamındaki duyuruda Bireysel Portföy Yatırım ve Emeklilik fonu Operasyon Uzmanı alımı yapılacağı bildirildi. Kuveyt Türk banka iş başvurusu yapacak olan adayların hangi şartları yerine getirmesinin beklendiğini de açıkladı. Buna göre kariyer planı içinde faizsiz bankacılık alanında yükselmek olan kişileri başvuruları kabul ediliyor. Banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin 4 yıllık üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olması, ileri düzeye İngilizce bilmesi, Alman, Arapça, Çince gibi ikinci bir dil biliyor olması, inisiyatif alabilen, analitik düşünen, yeniliklere açık, çözüme ve sonuca odaklı çalışan, Microsoft Office uygulamalarına hakim, açık pozisyonda daha önce en az 2 yıl çalışmış ve deneyimi olan kişiler olması isteniyor. Banka iş başvurusu yaparak Kuveyt Türk’te çalışmak isteyen erkek adaylarda aranan şart da askerliklerini yapmış veya 2 yıl tecilli olmaları şeklinde belirtiliyor.

Kuveyt Türk İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Kuveyt Türk Katılım Bankası iş ilanları arasındaki bu duyuruya 30 mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapılabiliyor. İlgilenen adayların alacakları görevler ve sorumluluklar detaylı bir şekilde ilgili duyuruda belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-bireysel-portfoy-yatirim-emeklilik-fonu-op-uzmani-2273892

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler