Ana Sayfa Diğer İş İlanları Et ve Süt Kurumu Sürekli İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu!

Et ve Süt Kurumu Sürekli İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu!

Et ve Süt Kurumu tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda sürekli işçi personel alımı yapılacağı bildirildi.

-

Et ve Süt Kurumu tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda sürekli işçi personel alımı yapılacağı bildirildi.

Kamuda Sürekli Çalışacak İşçiler Aranıyor

Et ve Süt Kurumu (ESK) yaptığı kamu iş ilanları duyurusunda sürekli işçi olarak görev verilmek üzere yeni personel alımı yapılacağını bildirdi. ESK’nın duyurusunda işe alınacak olan kişilerin Erzincan Tavuk Kombinası’nda çalışacağı da belirtildi. Adayların hangi şartları yerine getirmesinin beklendiği de detaylı olarak belirtildi. Kamu iş başvurusu yapan ve Erzincan Tavuk Kombinası’nda çalışacak olan kişiler teknik lise ve mesleki liselerin Soğutma ve İklimlendirme – Tesisat Teknolojisi bölümlerinden mezun olacaklar. Bu kişiler Soğutma Sistemleri Operatörü olarak görev alacaklar. Lise mezunlarının başvuruları da değerlendirilecek olup, bu başvuru sahipleri de makine bakımcısı olarak çalışacaklar.

Adaylarda Aranan Diğer Şartlar Nelerdir?

Erzincan’da ikamet etmesi istenen adayların tehlikeli işlerde çalışabileceğini sağlık raporu ile belgelemesi, bulaşıcı hastalığının olmaması, vardiyalı şekilde çalışmayı kabul edecek olması, makine bakımcılarının en az 1 yıllık deneyiminin olması, SGK hizmet dökümünü alabilecek olması gerekiyor. işe alınacak olan sürekli kamu işçileri 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında işe alınacak. Deneme süresine tabi tutulup, bu süre sonunda iş sözleşmeleri yapılacaktır. Kariyer planına kamuda devam etmek üzere başvuran kişiler arasında 19 Nisan 2019 tarihinde kura çekimi yapılacak olup, bu süreç esk.gov.tr adresinden takip edilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?818591ab-3f62-4fa3-a8f9-5c7a331c2de2

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,608BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,430TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler