Burgan Bank Şubelerinde Çalışacak Portföy Yöneticileri Aranıyor!

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda açık pozisyona dair detaylardan bahsedildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda açık pozisyona dair detaylardan bahsedildi.

Burgan Bank İş Başvurularında Aranan Şartlar

Burgan Bank banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Ankara’daki şubelerinde görev vermek üzere Ticari Portföy Yöneticisi alımları yapılacağını bildiriyor. Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerde aranan özellik, nitelik ve şartların neler olduğu da aynı duyuruda detaylı bir şekilde belirtiliyor. Merkezi Kuveyt ‘te bulunan, Türkiye’de de bankacılık faaliyetlerine devam eden Burgan Bank işe alacağı yeni personellerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin duyuruda belirttiği bölümlerinden mezun olmasını istiyor.

Adaylarda Aranan Diğer Özellikler Nelerdir?

Burgan bank bankacılık alanında kariyer yapmak üzere bu duyuruya başvuru yapacak olan kişilerin daha önce banka şubelerinde kurumsal satış veya ticari satış birimlerinde en az 5 yıl çalışmış olması, yazılı ve sözlü iletişimde becerikli olması, satış – pazarlama tekniklerini biliyor olması, analitik düşünce yapısı sahibi olması, ileri seviyede İngilizce biliyor olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Burgan Bank iş ilanları ile ilgilenen ve bu duyuruya başvuru yapacak olan erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini yapmış olmaları şeklinde belirtiliyor. İşe alımı sağlanan yeni personeller Burgan Bank’ın Ticari Bankacılık biriminde yeni müşteri kazanımları sağlamak ve mevcut müşterilerle süren ilişkileri yönetmek gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. Burgan Bank iş başvuruları 18 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-ankara-subeleri-ticari-portfoy-yoneticisi-2267326

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.