Ana Sayfa Sigorta İş İlanlari Aksigorta Acente Satış Personeli Alımları Yapacağını Duyurdu!

Aksigorta Acente Satış Personeli Alımları Yapacağını Duyurdu!

Aksigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları kapsamındaki duyuruda yeni personel ihtiyacı bildirildi.

-

Aksigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları kapsamındaki duyuruda yeni personel ihtiyacı bildirildi.

Aksigorta Acente Satış Danışmanları Arıyor

Aksigorta sigorta personel alımları yapacağı pozisyonun Kurumsal ve Ticari Banka ve Acente Satış pozisyonu olduğunu sigorta personel alımları duyurusuyla bildirdi. Şirket, sigorta iş başvurusu yapacak olan kişilerin hangi özelliklere ve niteliklere sahip olması gerektiğini de ayrıntılı bir şekilde belirtti. Buna göre sigortacılık alanında kariyer yapmak üzere Aksigorta’ya başvuru yapacak olan kişilerin üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Aksigorta adaylarda aradığı diğer şartların sigorta teknik branşlarındaki ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak, elementer ve kurumsal ürünlere hakim olmak, müşteri memnuniyetini önemsemek ve sonuç odaklı çalışacak olmak, analitik düşünce yapısı sahibi, iletişim yünü güçlü, ileri seviyede İngilizce biliyor olmak, aktif olarak araç kullanabiliyor olmak şeklinde sıralıyor.

Aksigorta Yeni Personellerine Hangi Görevleri Verecek?

Aksigorta iş ilanları arasında yer alan bu duyuruyla ilgilenenler işe alımlarının sağlanması halinde kendisine bağlı olan ticari ve kurumsal banka şubeleri, kurumsal acentelerin etkin faaliyetler yürütmesi adına ziyaret edilmesi, yeni iş takibinin yapılması, tekliflerin oluşturulması, poliçe üretimlerinin gerçekleştirilmesi, müşterilerle etkin iletişim kurulması, hasar takiplerinin yapılması gibi görevler alacaklar. Aksigorta iş başvuruları 30 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aksigorta-a-s-kurumsal-ve-ticari-banka-ve-acente-satis-2273869

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler