Aksigorta Acente Satış Personeli Alımları Yapacağını Duyurdu!

Aksigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları kapsamındaki duyuruda yeni personel ihtiyacı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Aksigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları kapsamındaki duyuruda yeni personel ihtiyacı bildirildi.

Aksigorta Acente Satış Danışmanları Arıyor

Aksigorta sigorta personel alımları yapacağı pozisyonun Kurumsal ve Ticari Banka ve Acente Satış pozisyonu olduğunu sigorta personel alımları duyurusuyla bildirdi. Şirket, sigorta iş başvurusu yapacak olan kişilerin hangi özelliklere ve niteliklere sahip olması gerektiğini de ayrıntılı bir şekilde belirtti. Buna göre sigortacılık alanında kariyer yapmak üzere Aksigorta’ya başvuru yapacak olan kişilerin üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Aksigorta adaylarda aradığı diğer şartların sigorta teknik branşlarındaki ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak, elementer ve kurumsal ürünlere hakim olmak, müşteri memnuniyetini önemsemek ve sonuç odaklı çalışacak olmak, analitik düşünce yapısı sahibi, iletişim yünü güçlü, ileri seviyede İngilizce biliyor olmak, aktif olarak araç kullanabiliyor olmak şeklinde sıralıyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 150 Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor

Aksigorta Yeni Personellerine Hangi Görevleri Verecek?

Aksigorta iş ilanları arasında yer alan bu duyuruyla ilgilenenler işe alımlarının sağlanması halinde kendisine bağlı olan ticari ve kurumsal banka şubeleri, kurumsal acentelerin etkin faaliyetler yürütmesi adına ziyaret edilmesi, yeni iş takibinin yapılması, tekliflerin oluşturulması, poliçe üretimlerinin gerçekleştirilmesi, müşterilerle etkin iletişim kurulması, hasar takiplerinin yapılması gibi görevler alacaklar. Aksigorta iş başvuruları 30 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aksigorta-a-s-kurumsal-ve-ticari-banka-ve-acente-satis-2273869

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.