Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti BBVA Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları!

Garanti BBVA Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları!

Garanti Bankacı Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları! Detaylar İçin...

-

Garanti BBVA tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda İstanbul’da  açık pozisyonun Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olduğu bildirildi.

Garanti Bankası Öğrenci Personel Alımları Yapacağını Duyurdu

Garanti Bankası bünyesinde çalışmak üzere Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapılacağı banka personel alımları kapsamında duyuruldu. İşe alımlar için banka iş başvurusu yapacak olan adaylar;

  • Meslek Yüksek Okulu ya da lisans bölümü mezunu olması,
  • İstanbul‘da ikamet ediyor olması,
  • 30 yaşını aşmamış olması,
  • Haftanın 5 günü 09:00-18:00 saatleri arasında çalışmaya müsait olması,
  • İletişim yeteneklerinin güçlü, ikna konusunda başarılı, satış yapabileceğine inanan ve istekli olması,
  • Erkek adaylarda aranan şart askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olmaları gerekiyor.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcilerinin Görevleri

Banka iş ilanları kapsamında yapılan duyuruya başvuru yaparak Garanti Bankası’nda çalışmaya başlayan yeni personeller telefon aracılığıyla bankacılık hizmeti almak isteyen kişilere bu hizmeti vermek, Garanti Bankası ürünlerinin tanıtım, pazarlama ve satışını gerçekleştirmek, müşterilerden gelen soru, şikayet ve talepleri ilgili birimlere iletmek gibi görevler üstlenecekler. Yeni personeller Garanti Bankası’nın kadrolu çalışanı olacaklar ve Banka’nın Genel Müdürlük ile Çağrı Merkezi birimlerinde çalışacaklar. Garanti Bankası iş başvurusu yapmak isteyenlerin başvuruları 28 Mart 2020 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/garanti-bbva-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-istanbul-2350854

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,125BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler