Ana Sayfa Banka İş İlanları ING Bank İletişim ve Tasarım Bölümüne Dönemsel Personeller Aranıyor!

ING Bank İletişim ve Tasarım Bölümüne Dönemsel Personeller Aranıyor!

ING Bank tarafından yapılan banka iş ilanları bilgilendirmesinde yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

ING Bank tarafından yapılan banka iş ilanları bilgilendirmesinde yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

ING Bank Dönemsel Çalışacak Personel Alımları Yapıyor

ING Bank banka personel alımları ile yapılan duyuruda Dijital İletişim ve Tasarım bölümünde dönemsel olarak görev yapmak üzere yeni personellere ihtiyaç olduğu bildiriliyor. Yapılan duyuruda yenilikçi ve gelişime açık, kariyer planında bankacılık sektöründe çalışmak olan kişilerin banka iş başvurusu yapabileceği belirtildi. ING İletişim ve Marka Deneyimi Grubu’na bağlı olarak çalışacak yeni personellerde aranan şartlar da belirtildi. Buna göre 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin son sınıfında okuyan ya da yeni mezun olan, iş deneyimi olmasa da staj deneyimi bulunan, Microsoft Office uygulamalarına hakim olan, dijital dünyayı ve teknolojiyi yakından takip eden, yeniliklere açık, satış ve pazarlama alanında başarılı olacağına inanan kişiler bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar.

ING Bank Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

ING Bank tarafından yayınlanan banka iş ilanları ile ilgilenen kişiler işe alınmaları durumunda Banka’nın internet sitesindeki güncellemelerden sorumlu olmak, dijital kanallar için reklamlar hazırlamak, farklı alanlardaki dijital pazarlama kanallarını oluşturmak, koordinasyonun sağlanmasından ve rakiplerin analiz edilmesinden sorumlu olmak gibi görevler alacaklar. ING Bank Dijital İletişim ve Tasarım bölümü dönemsel personel alımı için iş başvuruları 7 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/ing-bank-a-s-dijital-iletisim-ve-tasarim-donemsel-calisan-2281982

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,263BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler