Ana Sayfa Banka İş İlanları TEB Sahada Çalışacak Satış Temsilcileri Aradığını Duyurdu!

TEB Sahada Çalışacak Satış Temsilcileri Aradığını Duyurdu!

TEB banka personel alımları ile yaptığı duyuruda sahada aktif olarak çalışacak personeller aradığını duyurdu.

-

TEB banka personel alımları ile yaptığı duyuruda sahada aktif olarak çalışacak personeller aradığını duyurdu.

Türk Ekonomi Bankası Aktif Satış Temsilcileri Arıyor

Türk Ekonomi Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Aktif Satış Temsilcisi ihtiyacını bildirdi. TEB tarafından yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapanlar arasından sadece açık pozisyon için uygun olduğu düşünülenlere geri dönüş sağlanacağı belirtildi. Başvuru sahiplerinde aranan özellikler ve nitelikler de detaylı bir şekilde açıklandı. Buna göre iş alınacak olan yeni personellerin bankacılık ve satış alanında kariyer planı olan, maaş + prim sisteminde çalışmayı kabul eden, insanlarla iletişimde başarılı olan, ikna yeteneğine güvenen, ofis ortamının dışında sahada aktif olarak çalışacak, yoğun ve esnek iş temposuna uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına yatkın ve seyahat etmek için bir engeli olmayan kişiler olması gerekiyor.

TEB Yeni Personel İş Başvuruları Ne Zaman?

TEB iş ilanları kapsamındaki yeni personel alımı için başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş ya a en az 2 yıl olacak şekilde tecil ettirmiş olması da isteniyor. İşe alınacak olan yeni personeller Türk Ekonomi Bankası’nın bireysel bankacılık ve kredi kartı ürünlerinin satışından sorumlu olacaklar ve müşteri ziyaretleri yaparak çalışacaklar. TEB iş başvuruları İnsan Kaynakları departmanı tarafından 8 Haziran 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-2226267

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,254BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler