Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti Bankası Dış Ticaret Asistanı Personeller Arıyor!

Garanti Bankası Dış Ticaret Asistanı Personeller Arıyor!

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Dış Ticaret Asistanı personeller aradığını duyurdu.

-

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Dış Ticaret Asistanı personeller aradığını duyurdu.

Garanti Bankası Yeni Personel Alımı Detayları

Garanti Bankası banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda açık pozisyonun Dış Ticaret Asistanlığı olduğunu bildirdi. Banka tarafından yapılan bilgilendirme duyurusunda Garanti Bankası’nda çalışmak üzere banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikler de belirtildi. Buna göre yeni personeller Operasyon Merkezi bünyesindeki Dış Ticaret ve Krediler İşlemler Asistanı olarak çalışacaklar. Başvuru sahiplerinin en az üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümü mezunu olması ve İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Kariyer planında bankacılık alanı olan adayların ayrıca ileri seviyede İngilizce biliyor olması, erkek adayların askerlik görevini bitirmiş olması, hızlı çalışan, planlamada başarılı, operasyonel işlere ilgi duyan, masa ve bilgisayar başında çalışmayı seven, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek kişiler olması da gerekiyor.

Garanti Bankası Personel Alımları Başvurusu Son Tarih

Garanti Bankası iş ilanları içinde olan bu duyuru ile ilgilenen kişiler 29 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapabiliyorlar. Başvuru sahiplerinin İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Tecrübe şartı aranmaya yeni personeller başvuruları değerlendirilip işe alımları sağlandıktan sonra Garanti Bankası bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. İş ilanları için başvuru yapacak olan tüm adayların iletişim bilgilerini tam ve doğru vermeleri kendilerine sağlanacak geri dönüşler için önem taşımaktadır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-dis-ticaret-asistani-2254133

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler