Banka İş İlanları TEB Dönemsel Şube Asistanı Personeller Aradığını Duyurdu!

TEB Dönemsel Şube Asistanı Personeller Aradığını Duyurdu!

TEB banka personel alımları ile yaptığı duyuruda dönemsel çalışacak Şube Asistanı aradığını bildirdi.

Son Güncelleme:

TEB banka personel alımları ile yaptığı duyuruda dönemsel çalışacak Şube Asistanı aradığını bildirdi.

TEB Yeni Personeller Arıyor

Türk Ekonomi Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları kapsamındaki duyuruda İstanbul – Kozyatağı şubesinde görevlendirilmek üzere Şube Asistanına ihtiyaç olduğu bildirildi. TEB banka iş başvurusu yaparak işe alınacak olan yeni personeller dönemsel olarak çalışacaklar. Türk Ekonomi Bankası yaptığı duyuruda adaylarda aradığı özellikleri de belirtti. Kariyer planına bir bankada devam etmek isteyen şube asistanları en az üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren ön lisans bölümlerinden mezun olmak durumundalar. TEB yeni personellerinin ayrıca sözlü ve yazılı İngilizce’de en az orta derecede başarılı olmasını, Microsoft Office uygulamalarını kullanabiliyor olmasını, raporlama bilgisi sahibi olmasını, analitik düşünce yapısı sahibi olmasını, hızlı düşünüp karar verebilmesini, insanlarla ilişkide başarılı, işinde çözüme ve müşteri memnuniyetine odaklı çalışacak olmasını da istiyor.

TEB Şube Asistanlarına Hangi Görevleri Verecek?

TEB iş ilanları için başvuru yapan ve değerlendirilerek işe alımı sağlanan adayların İstanbul’da ikamet etmesi gerekiyor. yeni personeller şubeye gelen telefonların cevaplanması, şubedeki yazışmaların yürütülmesi, TEB Genel Müdürlüğü’ne yollanması gereken evcrakların gerekli işlemlerinin yapılması, şubeye gelen müşterilerin TEB’in diğer kanallarına yönlendirilmesi, görev alınan şubedeki ziyaretlerin, toplantıların ve randevuların planlanması gibi görevlerde bulunacaklar. TEB iş başvuruları 14 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-sube-asistani-donemsel-kozyatagi-kurumsal-sube-2288850

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,155BeğenenlerBeğen
7,201TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler