Ana Sayfa Diğer İş İlanları Erciyes Üniversitesi 46 Kişiyi İstihdam Edeceğini Duyurdu!

Erciyes Üniversitesi 46 Kişiyi İstihdam Edeceğini Duyurdu!

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda 46 kişinin işe alınacağı bildirildi.

-

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda 46 kişinin işe alınacağı bildirildi.

Kamuda Çeşitli Pozisyonlarda İstihdam Sağlanacak

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan duyuruda çeşitli pozisyonlarda görev verilmek üzere 46 yeni kamu personeline ihtiyaç olduğu belirtildi. İşe alınacak olan kişilerden 42 kişinin hemşire, 4 kişinin sağlık teknikeri olacağı da belirtildi. Erciyes Üniversitesi kamu iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda başvuruların 22 Nisan 2019 tarihinde başladığını, 6 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edeceğini, adaylarda aranan şartların neler olduğunu, başvuru sürecinin nasıl işleyeceğini, başvuru sırasında istenen belgelerin neler olduğunu de detaylı olarak bildirdi.

Adaylarda Aranan Şartlar Nelerdir?

Kariyer plan ve hedeflerini kamuda gerçekleştirmek üzere bu duyuruya başvuru yapmak isteyenlerin TC vatandaşı olması, ilgili kanunda yer alan yaş şartlarını yerine getirmesi, istenen öğrenim şartlarına uygun olması, kamu haklarından herhangi bir nedenle mahrum bırakılmamış olması, TCK ilgili maddesinde belirtilen suçlardan daha önceden ceza almamış 9olması erkek adayların askerliğini yapmış – tecilli – muaf olması, 2018 KPSS’ye girmiş ve istenen puan türünden yeterli puanının bulunması, SGK’dan herhangi bir maaş almıyor olması, tehlikeli işlerde çalışmak için bir engelinin olmaması, nöbet usulü ve gece vardiyasında çalışmak için bir engelinin olmaması gibi şartları yerine getirmeleri gerekiyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?cf1e6538-6b41-456c-8099-07e555cce660

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,118BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler