Aktif Yatırım Bankası Kredi Ürünleri Geliştirme Müdürü Arıyor!

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde açık pozisyonun detaylarından bahsedildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde açık pozisyonun detaylarından bahsedildi.

Aktif Yatırım Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Aktif Yatırım Bankası banka iş ilanları çerçevesinde yaptığı duyuruda açık pozisyonun Kredi Ürünleri Uygulama Geliştirme Müdürlüğü olduğunu bildirdi. Aktif Bank bu pozisyon için banka iş başvurusu yapacak olanları ilgilendiren tüm detayları da paylaştı. Adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Deneyim sahibi olması beklenen adayların ayrıca bankacılık ve bilgi teknolojileri bölümlerinde 5 yıl – 10 yıl gibi bir süredir çalışması da isteniyor.

Aktif Bank Adaylarda Hangi Özellikleri Arıyor?

Aktif Yatırım Bankası kariyer planına bankacılık alanında devam etmek isteyen kişilerde kurumsal krediler hakkında bilgi sahibi olmak, duyuruda belirtilen teknik bilgilere sahip olmak, düzenli raporlama yapabilecek olmak, değişen teknolojilere ve gündeme uyum gösterecek olmak, takım çalışmasına yatkın, işinde çözüm odaklı çalışacak olmak, stres yönetiminde başarılı, motivasyonu yüksek olmak, ileri düzeyde İngilizce biliyor olmak gibi özellikler arıyor. Erkek adaylarda aranan şart askerlik hizmetini yapmış olması şeklinde belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Aktif Yatırım Bankası İş Başvuruları Son Tarih

Aktif Yatırım Bankası iş ilanları arasında olan bu duyuru ile işe alınacak olan yeni personeller Banka’nın kurumsal kredi portföyü hakkındaki projelerin geliştirilmesinde görev alacaklar. Aktif Bank iş başvuruları 9 Haziran 2019 tarihine kadar gerçekleştirilebiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-kredi-urunleri-uygulama-gelistirme-muduru-1879816
İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Memur Alımları! Son Başvuru 22 Haziran!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.