Ana SayfaBanka İş İlanlarıQNB Finansbank En Az Lise Mezunu 100 Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank En Az Lise Mezunu 100 Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesi 100 kişilik eleman ihtiyacı bildirildi.

-

QNB Finansbank tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesi 100 kişilik eleman ihtiyacı bildirildi.

QNB Finansbank 100 Kişiyi İşe Alacağını Duyurdu

QNB Finansbank banka iş ilanları bilgilendirmesinde 100 kişinin işe alacağını haber verdi. Türkiye İş Kurumu yani İŞKUR üzerinden yayınlanan duyuruda banka iş başvurusu yapacakları ilgilendiren diğer detaylar da paylaşıldı. İşe alınacak olan yeni personeller sürekli ve tam zamanlı olarak görev yapacak olup, yeni personellerin bankacılık sektöründe kariyer planlarının olması ve bu alanda ilerlemek istemeleri gerekiyor. QNB Finansbank bünyesinde çeşitli pozisyonlarda sağlanacak olan istihdama başvuru yapacak kişilerin en az lise mezunu olması istenirken, üniversite mezunları da bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. QNB Finansbank kadın ve erkek personel alımları yapacağını, işe alınacak olan kişilerin Banka’nın İstanbul – Şişli’deki Genel Müdürlüğü’nde görev alacaklarını da bildiriyor.

QNB Finansbank İş Başvurusu için Aranan Özellikler

QNB Finansbank iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvuru yapacak olanların iletişim becerilerinin gelişmiş olması, ikna konusunda başarılı olmaları, bankacılık ilkeleri ve mevzuatlarına uygun çalışacak olmaları, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmaları, erkek adayların askerlik görevini yapmış olması, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabiliyor olması gibi özelliklere sahip olmaları istenen şartlar ve özellikler arasında yer alıyor. QNB Finansbank iş başvuruları 21 Mayıs 2019 tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapılabiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak İŞKUR’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler