Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 1640 Kişilik Personel Alımı Yapıyor!

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından 2019 Yılı Sözleşmeli Er Başvuru Kılavuzu kamu iş ilanları kapsamında yayınlandı.

Google Haberlere Abone Ol:

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından 2019 Yılı Sözleşmeli Er Başvuru Kılavuzu kamu iş ilanları kapsamında yayınlandı.

MSB 1640 Kişiyi Sözleşmeli Er Olarak İşe Alacak

Milli Savunma Bakanlığı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yayınlanan 2019 Sözleşmeli Er Başvuru Kılavuzu dikkat çekti. 1.640 kişinin sözleşmeli er olarak kamuda işe alınacağının bildirildiği kılavuzda kimlerin başvuru yapabileceği, başvuru şartlarının neler olduğu, başvuru sürecinin nasıl işleyeceği, başvuruların nasıl gerçekleştirileceği, sınıflandırmaların nasıl ve neye göre yapılacağı gibi detaylar yer aldı. Kamu iş ilanları için başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekiyor. 25 yaşını bitirmemiş yani 1 Ocak 1994 – 21 Aralık 1999 tarihleri arasında doğanlar bu ilana başvuru yapabiliyorlar. Sözleşmeli er olmak üzere başvuru yaparak kariyer planına Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde devam etmek isteyen kişiler personeltemn.msb.gov.tr adresinden ön başvuru yapabilecekler. Başvuru sonucunda sınava katılması uygun görülen adaylar yine internet yoluyla duyurulacak.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise ve Üniversite)

Sözleşmeli Er Kamu Personeli Alımı Detayları

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı duyurusunda sınava başvuru yapanların tüm süreci aynı internet adresinden takip edebileceklerini bildiriyor. Adayların seçilmesi sırasında yazılı sınav uygulanmayacak olup, mülakat ve fiziki yeterlilik testine tabi tutulacaklar. Fiziki yeterlilik testine katılacak olan adayların yanlarında sağlık raporu bulundurmaları gerekiyor. Sözleşmeli er adayları ön sözleşme yapılmak suretiyle askeri eğitime alınacak. Bu eğitimi başarılı bir şekilde tamamlayanlar en az 3 yıl, en uzun 4 yıl olmak üzere sözleşme ile işe alınacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?5196550b-dc3a-45a6-9899-bb86dc9b6c9d

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...