Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi 13 Farklı İlde Satış Stajyeri Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi 13 Farklı İlde Satış Stajyeri Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası Birçok Şehirde Satış Stajyerleri Aradığını Duyurdu! Detaylar İçin...

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları kapsamındaki duyurusunda üniversite son sınıf öğrencisi satış stajyeri aradığını bildirdi.

Yapı Kredi Bankası kariyer yapmak isteyen öğrencilere “Sales Trainee 2022” programı ile geleceğin Yöneticisi ve Şube Müdürü olabilme fırsatı tanıyor.

Yapı Kredi Bankası Satış Stajyeri Alımları

Yapı Kredi Bankası Satış Stajyeri Alımları
Yapı Kredi Bankası Satış Stajyeri Alımları

Banka personel alımları ilanları arasında Yapı Kredi Bankası’nın duyurusu dikkat çekti. Banka yaptığı duyuruda üniversitelerin son sınıfında okuyan ve 2022 yılı ocak ayında mezun olacak öğrencileri satış stajyeri olarak işe alacağını bildiriyor. Banka iş başvurusu yapacak olanlar 4 yıllık lisans eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen Fakültesi, Endüstri Mühendisliği,  İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İktisat, Ekonomi, İşletme, İstatistik, Matematik gibi bölümlerinden mezun kişiler de olabiliyor. Kariyer planı dahilinde Yapı Kredi Bankası’nda çalışmak isteyen kişilerin;

  • Lisans mezunu olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Analitik düşünce yapısı sahibi,
  • İletişim yönü güçlü kişiler olması da gerekiyor.

Yapı Kredi Stajyer Personel Alımı İş Başvuruları

Yapı Kredi Stajyer Personel Alımı İş Başvuruları
Yapı Kredi Stajyer Personel Alımı İş Başvuruları

Yapı Kredi Bankası iş ilanları için başvuru yapacak olan adaylar satış biriminde çalışacak olup, Türkiye’nin dijital bankasında çalışma imkanı bulmak, kişisel gelişim ve profesyonel yaşama dair geniş kapsamlı bir eğitim almak, Yapı Kredi’nin farklı birimlerini ve şubelerini tanımak gibi fırsatlar elde edecekler.

Yapı Kredi Stajyer
Yapı Kredi Stajyer

Banka, stajyer olarak işe alacağı yeni personellerinin geleceğin yönetici adayları olarak yetiştirileceğini de bildiriyor. Yapı Kredi Bankası iş başvuruları Ankara, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kahramanmaraş ve Tekirdağ şehirlerini kapsıyor. Adaylar başvurularını 2 Kasım 2021 tarihine kadar yapılabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-sales-trainee-2022-2871998

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,249TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...