Yapı Kredi 13 Farklı İlde Satış Stajyeri Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası Birçok Şehirde Satış Stajyerleri Aradığını Duyurdu! Detaylar İçin...

0
yapi-kredi-bankasi-bircok-sehirde-satis-stajyerleri-aradigini-duyurdu

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları kapsamındaki duyurusunda üniversite son sınıf öğrencisi satış stajyeri aradığını bildirdi.

Yapı Kredi Bankası kariyer yapmak isteyen öğrencilere “Sales Trainee 2022” programı ile geleceğin Yöneticisi ve Şube Müdürü olabilme fırsatı tanıyor.

Yapı Kredi Bankası Satış Stajyeri Alımları

Yapı Kredi Bankası Satış Stajyeri Alımları
Yapı Kredi Bankası Satış Stajyeri Alımları

Banka personel alımları ilanları arasında Yapı Kredi Bankası’nın duyurusu dikkat çekti. Banka yaptığı duyuruda üniversitelerin son sınıfında okuyan ve 2022 yılı ocak ayında mezun olacak öğrencileri satış stajyeri olarak işe alacağını bildiriyor. Banka iş başvurusu yapacak olanlar 4 yıllık lisans eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen Fakültesi, Endüstri Mühendisliği,  İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İktisat, Ekonomi, İşletme, İstatistik, Matematik gibi bölümlerinden mezun kişiler de olabiliyor. Kariyer planı dahilinde Yapı Kredi Bankası’nda çalışmak isteyen kişilerin;

  • Lisans mezunu olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Analitik düşünce yapısı sahibi,
  • İletişim yönü güçlü kişiler olması da gerekiyor.
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Yapı Kredi Stajyer Personel Alımı İş Başvuruları

Yapı Kredi Stajyer Personel Alımı İş Başvuruları
Yapı Kredi Stajyer Personel Alımı İş Başvuruları

Yapı Kredi Bankası iş ilanları için başvuru yapacak olan adaylar satış biriminde çalışacak olup, Türkiye’nin dijital bankasında çalışma imkanı bulmak, kişisel gelişim ve profesyonel yaşama dair geniş kapsamlı bir eğitim almak, Yapı Kredi’nin farklı birimlerini ve şubelerini tanımak gibi fırsatlar elde edecekler.

Yapı Kredi Stajyer
Yapı Kredi Stajyer

Banka, stajyer olarak işe alacağı yeni personellerinin geleceğin yönetici adayları olarak yetiştirileceğini de bildiriyor. Yapı Kredi Bankası iş başvuruları Ankara, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kahramanmaraş ve Tekirdağ şehirlerini kapsıyor. Adaylar başvurularını 2 Kasım 2021 tarihine kadar yapılabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-sales-trainee-2022-2871998

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın