Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Destek Personeli Alımları Başladı!

ING Bank Destek Personeli Alımları Başladı!

ING Bank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Destek Personeli olarak istihdam sağlanacağı bildirildi.

-

ING Bank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Destek Personeli olarak istihdam sağlanacağı bildirildi.

ING Bank Yeni Personel Alımları Yapacağını Duyurdu

ING Bank banka personel alımları kapsamında gerçekleştirdiği duyuruda Yardımcı Hizmetler biriminde görev vermek üzere Destek Personeli alımı yapacağını duyurdu. Personel alımı yapılacak olan pozisyona banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin engelli kişiler olması gerektiği de bildirildi. ING Bank’ın Kahramanmaraş ilinde bulunan Operasyon Merkezi’nde görev alacak olan yeni engelli personellerin hangi özelliklere sahip olması gerektiği ve başvuru için son tarihin ne zaman olduğu da belirtildi. ING Bank Destek Personeli alımları ile ilgili duyuruyu İŞKUR olarak kısaltılan Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yaptı. Engelli personel kadrosunda istihdam edilecek kişi sayısının 1 olduğu bildirilen duyuruda adayların duyurunun iletişim kısmında bulunan e-mail adresine özgeçmişlerini yollayabilecekleri belirtildi.

ING Bank Adaylarda Hangi Özellikleri Arıyor?

ING Bank bünyesinde çalışmak ve belirlediği kariyer planına bankacılık sektöründe devam etmek üzere başvuru yapacak olan engelli adayların 18 ile 28 yaş arasında olması gerekiyor. En az lise mezunu olması istenen kişiler üniversitelerin ön lisans ya da lisans bölümlerinden de mezun olabiliyorlar. ING bank banka iş ilanları kapsamındaki duyurusunda kadın ve erkek adayların başvurularını kabul ettiğini bildiriyor.

Hangi İllerden Başvuru Kabul Ediliyor?

Başvurular Adana – Adıyaman – Gaziantep – Mersin – Hatay – Kahramanmaraş – Kayseri – Kili – Sivas – Osmaniye şehirlerinden kabul ediliyor. ING Bank iş başvuruları 10 mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak İŞKUR’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır.  Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler