Ergo Sigorta Yaz Dönemi için Üniversite Öğrencisi Stajyerler Arıyor!

Ergo Sigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları bilgilendirmesinde yaz dönemi için üniversite öğrencilerine ihtiyaç olduğu belirtildi.

0
Ergo Sigorta Yaz Dönemi için Üniversite Öğrencisi Stajyerler Arıyor

Ergo Sigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları bilgilendirmesinde yaz dönemi için üniversite öğrencilerine ihtiyaç olduğu belirtildi.

Ergo Sigorta Üniversite Öğrencisi Personel Alımları

Ergo Sigorta yaz dönemi boyunca stajyer olarak görev vermek üzere üniversite öğrencileri aradığını yaptığı sigorta iş ilanları duyurusuyla bildirdi. Şirket, sigorta iş başvurusu yapmak isteyen gençlerin hangi özelliklere ve niteliklere sahip olmasını istediğini de ayrıntılı olarak belirtti.

Başvuru yapacak kişilerde aranan ilk şartın üniversitelerin meslek yüksek okullarında ya da lisans bölümlerinde üçüncü – dördüncü sınıf öğrencisi olması şeklinde dikkat çekiyor.

2019 yılı haziran – eylül aylarını kapsayan dönemde staj yapma zorunluluğu bulunan üniversite öğrencileri kariyer basamaklarını çıkmaya başlamak üzere Ergo Sigorta’ya iş başvurusu yapabiliyorlar. Adayların;

  • MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanması,
  • Sigortacılık alanına ilgi duyması,
  • Tercihen İngilizce bilmesi,
  • İletişimde başarılı olması,
  • eEip çalışmasına uyum sağlayacak olması da bekleniyor.

Ergo Sigorta Stajyer Alımları İş Başvurusu

Ergo Sigorta’nın yaptığı sigorta iş ilanları kapsamında olan bu duyuruyla işe alınan üniversite öğrencileri şirketin Genel Müdürlüğü’ne bağlı birimlerde operasyonel süreçlerde yer alma görevini üstlenecekler. Staj zorunluluğu olan üniversite öğrencilerine iş imkanı tanıyan Ergo Sigorta başvuru sahiplerinin bu zorunluluklarını belgeleyebiliyor olmasını istiyor. Ergo Sigorta stajyer personel alımları İnsan Kaynakları departmanı tarafından değerlendirmeye alınmak üzere 13 Haziran 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/ergo-ergo-yaz-donemi-universite-stajyerlerini-ariyor-2243272

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın