Ana SayfaSigorta İş İlanlariAvivaSA Sigorta Dönemsel Şikayet Yönetimi Yetkilileri Arıyor!

AvivaSA Sigorta Dönemsel Şikayet Yönetimi Yetkilileri Arıyor!

AvivaSA Sigorta tarafından yapılan sigorta ş ilanları ile Dönemsel Şikayet Yönetimi Yetkilisi arandığı bildirildi.

-

AvivaSA Sigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları ile Dönemsel Şikayet Yönetimi Yetkilisi arandığı bildirildi.

AvivaSA Dönemsel Çalışacak Personeller Arıyor

AvivaSa Emeklilik Hayat AŞ. yaptığı sigorta personel alımları duyurusuyla dikkat çekti. AvivaSa Sigorta tüm detaylarını yayınladığı duyuruda sigorta iş başvurusu yapacak olan adaylarda hangi özellikleri aradığını da belirtti. Şirket bünyesindeki Müşteri Hizmet Deneyimi Müdürlüğü’nde dönemsel olarak görev yapacak olan yeni personellerin 1 yıl çalıştırılacağı bildirildi. Kariyer planına sigortacılık sektöründe devam etmek isteyen kişilerin başvurularını kabul eden AvivaSa Sigorta adayların 4 yıllık üniversite bölümlerinden ya da 2 yıllık Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nden mezun olmasını istiyor.

AvivaSA Sigorta Başvuru Sahiplerinde Hangi Özellikleri Arıyor?

AvivaSa Sigorta iş ilanları ile ilgilenen ve başvuru yapmak isteyen kişilerin Hayat Sigortası ve BES mevzuatlarına hakim olması, daha önce müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi birimlerinde çalışmış olması, tercihen şikayet yönetiminde deneyimli olması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak, iletişimde başarılı, sabırlı, pozitif, karar verme becerisi yüksek ve analitik düşünce yapısı sahibi olması gerekiyor. AvivaSA işe alacağı yeni personelleri ayrıca çözüm odaklı çalışan, koordinasyon yeteneğine sahip, orta seviyede Excell bilgisi olan kişiler olması gerektiğini de belirtiyor. Başvuru yapacak olan erkek adaylarda aranan şart ise askerliklerini yapmış olmaları şeklinde göze çarpıyor. Proje bazlı çalışacak olan AvivaSa yeni personellerinin başvuruları 12 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-donemsel-sikayet-yonetimi-yetkilisi-2310979

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler