Garanti Bankası Üniversite Öğrencisi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Garanti Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Müşteri Temsilcisi personeller arandığı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Müşteri Temsilcisi personeller arandığı bildirildi.

Garanti Bankası Üniversite Öğrencisi Personeller Arıyor

Garanti Bankası Telefon Bankacılığı biriminde görev vermek üzere Müşteri Temsilcisi alımı yapacağını banka iş ilanları ile duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak adaylar için gereken tüm bilgiler paylaşıldı. Garanti Bankası Çağrı Merkezi bünyesinde çalışacak olan adaylar üniversitelerin ön lisans ya da lisans bölümlerinde öğrenci olabiliyorlar. Adayların bankacılık alanında kariyer planlarının olması, 30 yaşını geçmemiş olmaları ve İstanbul’da ikamet ediyor olmaları gerektiği bildirildi. Yeni personellerin görev yeri İstanbul – Pendik olarak belirtildi.

Adaylarda Aranan Kişisel Özellikler Nelerdir?

Garanti Bankası iş ilanları kapsamında yapılan duyuru için başvuru yapmak isteyen kişilerin iletişim becerilerinin güçlü olması, ikna konusunda başarılı olmaları, sabırlı ve insan ilişkilerinde sorunsuz olmaları, çözüm odaklı, satış yapma konusunda istekli olmaları da Garanti Bankası tarafından belirtilenler arasında yer alıyor. Başvuru sahibi erkek adayların askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması isteniyor.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Garanti Bankası Yeni Personel İş Başvuruları

Garanti Bankası yeni personel iş başvurusu yaparak işe alınacak olan üniversite öğrencileri haftanın herhangi 5 günü sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında çalışacaklar. Performans ve başarı durumuna göre bu kişilerin daha sonra Garanti Bankası Genel Müdürlük ve şubelerinde devam etme imkanı bulunmaktadır. Garanti Bankası iş başvuruları 21 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-istanbul-1427742

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.