Türkiye Finans Katılım Bankası Pazarlama Personelleri Arıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Pazarlama Personelleri Arıyor! Türkiye Finans Yeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor? Detaylar İçin...

0
Türkiye Finans Katılım Bankası Pazarlama Personelleri Arıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka iş ilanları ile pazarlama personelleri ihtiyacını haber verdi.

Türkiye Finans Yeni Personel Alımları Yapıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda açık pozisyonun Girişimci Müşteri İlişkileri Yetkilisi olduğu bildirildi. Türkiye Finans banka iş başvurusu yapacak olan adaylar Diyarbakır Şube Müdürlüğü’nde görev yapacaklar. Banka yaptığı bilgilendirmede adaylarda aradığı nitelikleri ve görevlerini, son başvuru tarihini de belirtti.

Türkiye Finans Yeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor?

Türkiye Finans kariyer planına faizsiz bankacılık alanında devam etmek isteyen kişileri işe alacağını, başvuru sahiplerinin daha önce bankaların bireysel pazarlama birimlerinden en az 2 yıl olmak üzere çalışmış olması gerektiğini bildiriyor. Adayların üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme  veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri veya Bankacılık/Finans bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası tercihen SPK Temel düzey ve İleri Düzey, BES Aracılık belgeleri sahibi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan, Türkiye Finans’ın misyon ve vizyonuna uygun hareket edebilecek, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, İstanbul(Asya) Kavacık için adayların başvurularını bekliyor. Banka iş ilanları ile ilgilenen erkek adayların askerliğini yapmış olması şartını da arıyor. Türkiye Finans yeni personel iş başvurusu yapacak olan adayların başvurularını 10 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul etmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-kavacik-sb-perakende-bankacilik-yetkilisi-2314884

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın