Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Yatırım Bankası Saha Satış Personelleri Arıyor!

Aktif Yatırım Bankası Saha Satış Personelleri Arıyor!

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Saha Satış pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

-

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Saha Satış pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Aktif Bank Yeni Personel Alımları Yapıyor

Aktif Bank iş ilanları arasında yer alan duyuruda Saha Satış Uzmanı ihtiyacından bahsediliyor. Aktif Yatırım Bankası banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aradığı özellikleri ve nitelikleri de belirtiyor. Adayların kariyer planlarına bankacılık ve satış alanında devam etmek istemesi, satış konusunda tecrübeli olması, Microsoft Office uygulamalarına hakim olması, B sınıfı ehliyetlerinin olması ve aktif olarak araç kullanabiliyor olması, kendine güvenen ve enerjisi yüksek kişiler olması, tercihen İngilizce bilmesi, iletişim ve ikna yeteneği gelişmiş ve diksiyonu düzgün olması gerekiyor. Aktif Yatırım Bankası üniversite mezunu adayların başvurularını kabul ediyor.

Aktif Bank Yeni Personellerine Hangi Görevleri Verecek?

Banka iş ilanları arasında bulunan Aktif Bank personel alımı ile ilgilenen ve işe alımı gerçekleşen kişiler sorumlu oldukları bölgedeki iş ortaklarını ziyaret etmek, Aktif Bank ürün ve hizmetlerini tanıtarak satışını sağlamak, müşteri portföyüne yeni müşteriler eklemek, verine hedefler kapsamında günlük – haftalık – aylık satış planını yapabilmek, Aktif Bank satış hedeflerine uyumlu çalışmak, satış sağladığı bölgede marka bilinirliğine katkı sağlamak gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. Deneyimli adayların işe alınacağı Aktif Bank saha satış temsilcisi pozisyonu için 18 Temmuz 2019 tarihine kadar başvuruda bulunulabiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-upt-saha-satis-uzmani-1911434

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler