Burgan Bank Avukat Alımları Başladı!

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları ile Avukat alımları yapılacağı duyuruldu.

0
burgan-bank-avukat-alimlari-basladi

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları ile Avukat alımları yapılacağı duyuruldu.

Burgan Bank Bünyesinde Çalışacak Avukatlar Aranıyor

Burgan Bank iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede avukat ihtiyacını duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun olması gerektiği bildirildi.

Burgan Bank başvuru sahiplerinin ayrıca mesleğinde en az 10 yıl olmak üzere deneyimli olmasını, finansal kiralama firmalarının hukuk birimlerinde daha önce görev yapmış olmasını, borçlar hukuku, icra hukuku, ticaret hukuku, tüketici hukuku, banka hukuku gibi alanlar öncelikli olacak şekilde ceza hukuku, vergi hukuku ve iş hukukunda bilgili olmasını da istiyor.

Burgan Bank Yeni Personellerde Aranan Özellikler

Burgan Bank kariyer planına bankacılık alanında devam etmek isteyen avukatların başvurularını bekliyor. Banka iş ilanları kapsamında olan duyuruda adayların finansal kirala mevzuatlarına hakim olması, bu alandaki dava süreçlerinde daha önce görev almış olması, ileri derecede İngilizce biliyor olması, sözlü ve yazılı iletişimde başarılı olması, hedef odaklı çalışan ev ekip çalışmasına yatkın olması gerektiğini de bildiriyor. Burgan Bank iş başvurusu yapacak kişilerin İstanbul ilinde ikamet etmesi de istenenler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Anadolubank Gişe Asistanı Alımı Yapıyor!

Burgan Bank Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

Burgan Bank’ın dava dosyalarında görev almak üzere işe alınacak olan yeni avukatlar ayrıca şirket çalışanlarına hukuki danışmanlık verme görevini de üstlenecekler. Burgan Bank iş başvurusu yapacakların başvurularını 23 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul edeceğini bildiriyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-avukat-2331247

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın