Burgan Bank Dijital Pazarlama Uzmanları Arıyor!

Burgan Bank Dijital Pazarlama Uzmanları Arıyor! Burgan Bank Dijital Pazarlama Uzmanlarında Hangi Özellikleri Arıyor? Detaylar İçin...

0
burgan-bank-dijital-pazarlama-uzmanlari-ariyor

Burgan Bank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Dijital Pazarlama Uzmanı arandığı bildirildi.

Burgan Bank Yeni Personel Alımları Yapıyor

Burgan Bank yaptığı banka personel alımları duyurusuyla dikkat çekti. Bank tarafından Dijital Pazarlama Uzmanı alımı yapılacağı, yeni personellerin bankacılık ürünlerinin dijital kanallardan tanıtım ve pazarlamasından sorumlu olacağı belirtili. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan nitelik ve özellikler, son başvuru tarihinin ne zaman olduğu, işin detaylı tanımı gibi bilgiler de paylaşıldı.

Burgan Bank Dijital Pazarlama Uzmanlarında Hangi Özellikleri Arıyor?

Burgan Bank kariyer planında bankacılık sektörü olan kişilerin başvurularını kabul ediyor. Başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması öncelikli şart olarak aranıyor. Adayların ayrıca bankacılık alanında ürün yönetimi, fiyatlama ve kampanya konularında deneyimli olması da isteniyor. Daha önce bankaların pazarlama departmanlarında çalışmış olan kişiler tercihe ediliyor. Burgan Bank iş başvurusu yapmak isteyenlerin ileri seviyede İngilizce bilmesi, Microsoft Office uygulamalarına hakim olması da gerekiyor. Başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini yapmış olmaları şeklinde belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Burgan Bank İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Burgan Bank iş ilanları ile ilgilenen kişiler en son 30 Eylül 2019 tarihine kadar başvuru yapabiliyorlar. İşe alınacak yeni personellerin Burgan Bank’ın İstanbul’daki birimlerinde görev yapacak, sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacakları da Burgan Bank tarafından belirtilenler arasında yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-bankacilik-kanallari-dijital-pazarlama-yoneticisi-2351626

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın