Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Analitik Yönetici Yardımcısı Personeller Arıyor!

Akbank Analitik Yönetici Yardımcısı Personeller Arıyor!

-

Akbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun Analitik Yönetici Yardımcısı olduğunu açıkladı.

Akbank Yeni Banka Personel Alımları

Akbank banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Analitik Yönetici Yardımcısı pozisyonunda açık olduğunu, bu pozisyonda çalışmak isteyen kişilerin başvurularının kabul edildiğini, başvuru şartlarının neler olduğunu ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu da bildirdi. Banka iş başvurusu yapmak ve Akbank bünyesinde işe başlamak isteyen kişilerin en az 2 yıl büyük veri analizi, makine öğrenmesi, veri madenciliği, istatistiksel modelleme, optimizasyon konularında tecrübesi olması, tercihen müşteri analitiği, pazarlama analitiği konularına hakim olması, ileri düzeyde İngilizce biliyor olması ve Stratejik bakış ve analitik düşünce yetkinlikleri olması da yer alıyor.

Akbank Personel Alımı İş Başvuruları

Akbank tarafından iş ilanları çerçevesinde yapılan duyuruda işin tanımı da belirtildi. İşe alımı gerçekleşecek olan yeni personeller Bireysel müşteri profili analizlerinin yapar, iş hedefleri ve ihtiyaçlarına yönelik analitik çözümler üretir ve geliştirirler, müşteri yaşam döngüsüne uygun müşteri programları oluşturur, programların sürekliliğini ve güncelliğini sağlarlar ve gerçek zamanlı pazarlama tekliflerinin müşteri analitiği çıktılarına göre yönetilmesine yardımcı olurlar. Akbank yeni personel iş başvurusu yapacak olan adayların başvuruları Banka’nın ilgili birimi tarafından 28 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek. Başvuru sahiplerinin iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz vermeleri sonradan sağlanacak geri dönüşler için önem taşır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-analitik-yonetici-yardimcisi-2332865

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler